کد خبر: DT-48333
تعداد بازدید: 318بازدید
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵
استاندار بوشهر گفت: طرح توسعه منظومه روستایی در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی فرهنگی و اشتغال‌زایی در استان بوشهر اجرا می‌شود.

دکتر مصطفی سالاری دریازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان با تاکید بر نقش اساسی تعاونی ها در ایجاد اشتغال و افزایش تولید گفت: باید از همه ظرفیت ها برای توسعه فرهنگ صحیح تعاون و ایجاد کار و اشتغال و افزایش تولید استفاده شود.

دکترسالاری با تاکید بر قانون گرایی در این مسیر از مسئولان و مروجین تعاون خواست؛ مشاغل خانگی و کارگاه های تولیدی در مجاورت خانه را برای کمک به تحکیم بنیان خانواده در دستور کار قرار دهند.

وی افزود: منابع بانکی باید صرف تولید و اشتغال شود و همه متولیان هم باید تشکل های کارآفرین را حمایت و همراهی و از ظرفیت آنها بمنظور حل مشکل بیکاری بهره ببرند.

استاندار بوشهر بیان کرد: من به بانک ها تکلیف فراقانونی نمی کنم ولی معطل کردن مردم نیز اصلا تحمل نمی کنم.

دکترسالاری با اشاره به هدف گیری افق های قابل دسترسی برای موفقیت گفت: از تمام توان دولت برای حمایت از تعاونی ها استفاده می کنیم.

استاندار بوشهر افزود: اگر تورم در همین حد حفظ شود نرخ سود تسهیلات بانکی به زیر ۱۵ درصد می رسد و در کنار این کاهش سود بانکی، دولت هم ۳ یا ۴ درصد سوبسید برای این منظور لحاظ کند، شاهد تسهیلات با سود ۱۰ درصد خواهیم بود.

در این آیین از شرکت‎های تعاونی پویا شیمی جنوب گروه ۲۵۷۱، مسکن آسمان لیان بوشهر، صنایع دستی نقش آفرینان دشتستان، کشاورزی و گلخانه ای کوثر گروه ۱۰۵۰، بندرسازان گروه ۹۲۲، خدمات صیادی بندر دیلم، مصرف فرهنگیان بوشهر، دهیاری بخش بوشکان و نواندیشان محیط پاک گروه ۴۵۵۱ تجلیل شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین