کد خبر: DT-42634
تعداد بازدید: 72بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
استاندار بوشهر گفت: برای اعزام کاروان‌های زائران مرقد امام راحل در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از استان بوشهر تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
استاندار بوشهر گفت: برای اعزام کاروان‌های زائران مرقد امام راحل در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از استان بوشهر تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکترمصطفی سالاری در نشست ستاد سالگرد ارتحال امام راحل با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل بر تبیین اندیشه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و اظهار داشت: با معرفی و شناخت امام راحل، آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی شناخته می‌شود.

وی با قدردانی از تلاش‌های سپاه پاسداران در اعزام کاروان‌های راهیان نور و زائران امام راحل بیان کرد: سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در اعزام کاروان‌های راهیان نور و زائران مرقد امام راحل با درایت و درستی عمل کرده است که خوشبختانه در اعزام این کاروان‌ها با مدیریت خوب و لطف خدا بدون حادثه بوده که جای قدردانی دارد.

دکترسالاری با تاکید بر مشارکت همه جانبه مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در اعزام زائران مرقد امام راحل تصریح کرد: در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداران استان بوشهر در اعزام کاروان‌های زائران امام راحل از شهرستان‌ها به تهران همکاری لازم دارند و در تامین وسئله ایاب و ذهاب مشارکت می‌کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه خدمت به نظام اسلامی و مردم رسالت مهم مسئولان است تاکید کرد: عظمت، اقتدار، جایگاه و عزتی که امروز نظام جمهوری اسلامی ایران دارد از برکات امام راحل است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز با قدردانی از مشارکت استاندار بوشهر و فرمانداران در اعزام کاروان‌های راهیان نور و زائران امام راحل  گفت: برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده که ۸ هزار زائر و سوگوار از استان بوشهر به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند.

سردار فتح‌الله جمیری با اشاره به اینکه امام نهال انقلاب را در جان انسان‌های خدا باور کاشت افزود: اکنون این نهال با رشادت مردم و خون شهدا تنومند شده و همه مردم جهان را به تحیر واداشته است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در جان مردم تثبیت شده است افزود: اقدامات امام خمینی(ره) غرب را به لرزه در آورده و با شکست طاغوت و طاغوتیان، استکبار را به وحشت انداخته است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه برای برگزاری سالگرد ارتحال امام راحل در استان بوشهر برنامه‌های گوناگونی اندیشیده شده گفت: علاوه بر برگزاری مراسم سوگواری در استان بوشهر در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، ۸ هزار زائر و سوگوار از استان بوشهر برای شرکت سالگرد امام راحل به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند.

وی آشنا شدن با شخصیت و اندیشه‌های والای امام راحل را  مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد امام خمینی(ره) به منزله زنده نگه‌ داشتن اندیشه‌های امام خمینی(س) و انتقال آرمان‌های امام راحل به نسل جدید است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به ثبت نام زائران اعزام به مرقد امام(ره) گفت: ثبت نام اعزام به مرقد مطهر امام خمینی(ره) در پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر استان بوشهر آغاز می‌شود که علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این مراسم در این پایگاه‌ها نام نویسی کنند.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان‌نور سپاه امام صادق(ع) بوشهر نیز با قدردانی از مشارکت همه جانبه استاندار بوشهر و فرمانداران  این استان در اعزام کاروان‌ها و با بیان اینکه سپاه در اعزام کاروان‌ها دو برنامه مهم و اساسی بر عهده دارد اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهمی که بر عهده سپاه قرار دارد اعزام کاروان راهیان نور است که سپاه استان بوشهر در این زمینه از موفق‌ترین استان‌ها معرفی شده است.

سرهنگ عباس درویشی با اشاره به اعزام کاروان راهیان نور از استان بوشهر تصریح کرد: از ۲۴ اسفند تا ۱۳ فروردین ۲۹ هزار و ۴ نفر از استان بوشهر راهی سرزمین‌های دفاع مقدس شدند که نشان از شور و عشق مردم استان بوشهر به رزمندگان و شهدای والامقام است.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان‌نور سپاه امام صادق(ع) بوشهر با بیان اینکه این استان میزبان راهیان نور دریایی است افزود:  در اعزام راهیان نور دریایی شش هزار و ۵۰۲ نفر از بندر بوشهر به خارگ اعزام شدند که خدمات گوناگونی به کاروان‌ها ارائه شد.

درویشی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات آزاد سازی بازی دراز کرمانشاه از دست دشمن بعثی بیان کرد: در ارتفاعات بازی دراز کرمانشاه که یادآور رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس در آزاد سازی این ارتفاعات  از دست دشمن بعثی است پرچم استانهایی  که در اعزام کاروان راهیان نور موفق عمل کرده‌اند برافراشته می‌شود که استان بوشهر از آن جمله است.

وی با اشاره به اینکه اعزام زائران سالگرد ارتحال امام راحل از دیگر برنامه‌های سپاه استان بوشهر است بیان کرد: در اجرای این برنامه‌ها از هم اکنون تدارکات لازم اندیشیده شده بگونه‌ای که سهیمه هر شهرستان و منطقه در استان بوشهر تعیین شده است.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان‌نور سپاه امام صادق(ع) بوشهر با بیان اینکه ۸ هزار نفر از استان بوشهر راهی مرقد امام راحل در تهران می‌شوند خاطر نشان کرد: برای اعزام این زائران ۱۷۸ اتوبوس تدارک دیده شده که اعزام زائران با مشارکت استاندار و فرمانداران و فرماندهان  نواحی سپاه استان بوشهر انجام می‌شود.

درویشی با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۱۰ هزار نفر از استان بوشهر در مراسم سالگرد امام در تهران شرکت داشتند گفت: سهمیه استان بوشهر سال قبل ۷ هزار و ۱۶۰ نفر بود که  در مجموع با مشارکت همگانی مسئولان و مردم ۱۰ هزار نفر اعزام شدند.

وی گفت: ثبت نام از زائران برای اعزام به مرقد امام راحل در پایگاه‌های مقاومت استان بوشهر انجام می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین