کد خبر: DT-44564
تعداد بازدید: 176بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
استاندار بوشهر گفت: به منظور حمایت بیشتر و ارتباط مستقیم با جامعه ملوانی استان بوشهر تعاونی ملوانان این استان با فوریت تشکیل شود.

دکترمصطفی سالاری در نشست ساماندهی کالای ملوانی استان بوشهر با تاکید بر تشکیل تعاونی ملوانی اظهار داشت: هدف ما حمایت از جامعه ملوانی استان و بهبود شرائط زندگی برای آنان است.

وی رونق امر صادرات و ساماندهی واردات را در گرو التزام تمام دستگاه‌های اجرایی دخیل در این امر و لنجداران دانست و گفت: حمایت از فعالیت لنجداران، بازار شهرهای ساحلی حل مشکل حقوق و بیمه ملوانان، از نتایج بسیار مثبت و با اهمیت ساماندهی کالای ته لنجی است.

استاندار بوشهر تاکید کرد: سیاست‌گذاری برای هزینه کرد بهای خدمات پرداختی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از محل طرح ساماندهی کالای ملوانی در اختیار کارگروه ویژه‌ای است که با ترکیب مسئولان محلی شهرستان ساحلی تعیین می‌شوند و درآمد مذکور صرف پرداخت بدهکاری و هزینه‌های جاری شهرداری‌ها نمی‌شود بلکه تحت نظارت گروهی صرف توسعه زیرساخت‌های پیرامون بندر در شهرهای و روستاهای ساحلی مرتبط ، می‌شود.

دکترسالاری افزود: پروژهایی که از این محل در شهرها و روستاهای محل استقرار بندر اجرا می‌شود بنام ملوان است.

وی، اطلاع رسانی بدون واسطه خدمات دولت و ارفاقات قانونی به ملوانان را ضروری دانست و افزود: در آینده با کار کارشناسی دقیق، کار ساماندهی کالای ملوانی تسهیل و یقینا رضایت‌مندی بیشتری را در قشر ملوان شاهد هستیم.

استاندار بوشهر، التزام به قوانین و مقررات را ضامن تداوم حمایت‌های قانونی دولت از ملوانان و لنجداران استان بوشهر دانست.

در این نشست آخرین وضعیت واردات کالای همراه ملوان و ورود و خروج شناورهای تجاری ارائه شد و فرمانداران و متولیان گمرکات و ادارات تعاون، کل کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر مسائل و مشکلات موجود را بیان کردند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین