کد خبر: DT-23103
تعداد بازدید: 146بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴
<span id="desc"> لیست اسامی 80 نماینده ای که در اردیبهشت ماه طرح سه فوریتی توقف مذاکرات هسته ای را امضا کرده بودند در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد. </span>

لیست اسامی ۸۰ نماینده ای که در اردیبهشت ماه طرح سه فوریتی توقف مذاکرات هسته ای را امضا کرده بودند در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد.

در متني که بالاي فهرست اين اسامي آمده است از مردم خواسته شده که نام اين اسامي را به خاطر داشته باشند و ديگر به آن ها راي ندهند.

این طرح که توسط قدوسی نماینده مشهد و از مخالفان جدی تیم مذاکره کننده پیگیری شد، به «تقلب برای توقف مذاکرات» معروف شد.

آن زمان طرح سه‌فوریتی توقف مذاکرات هسته‌ای با ٨٠ امضا تقدیم هیات‌رئیسه مجلس می‌شود. همین خبر کافی است  تا برخی نمایندگان تازه متوجه کلاه بزرگی شوند که سرشان رفته، خیلی‌ها از خطای کریمی‌قدوسی گفتند و اینکه او به بهانه‌های مختلف و با ترفندهای عجیب و غریب نسبت به جمع‌آوری امضا اقدام کرده است و بعد که ماهیت ماجرا مشخص گردید برخی نمایندگان از جعل امضایشان براین این پیشنهاد خبر دادند.

پس از همان حاشیه ها بود که این طرح به فرجام نرسید، اما از بی اخلاقی برخی مخالفان دولت و تیم مذاکره کننده پرده برداشت.

شایان ذکر است در طرح سه فوریتی توقف مذاکرات هسته ای نام سید مهدی موسوی نژاد نماینده دشتستان و شیخ موسی احمدی نماینده دیر، کنگان، عسلویه و جم هم دیده می شود.

ضمن اینکه گفته می شود عبدالکریم جمیری دیگر نماینده اصولگرای استان نیز در زمان امضای این طرح در مجلس حضور نداشته، وگرنه به نظر می رسد به کمک دوستان هم طیفی اش می آمد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین