شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-24910
تعداد بازدید: 103بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴
متن فيسبوكي استاندار بوشهر، دكتر سالاري:

متن فيسبوكي استاندار بوشهر، دكتر سالاري:

با سلام، امروز درباره تحقق قولی که در همایش ۲۴ خرداد دادم، گزارشي می نویسم. آنجا گفتم تيم هاي مردمي شاهین و ایرانجوان را حمایت و فعال می کنیم و از فوتبال شهرستان های استان و بقیه رشته های ورزشی حمایت خواهد شد. پس از آن، ۲ بار با دکتر گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان مذاکره داشتم و نهایتاً دو هفته پیش، ایشان؛

۱) مجوز راه اندازی باشگاه جديد شاهین را صادر کردند.

۲) دستور دادند یک امتیاز لیگ دسته ۲ به باشگاه جديد شاهین داده شود.

برای تأمین و جذب حمایت های مالی از تیم هاي فوتبال و سایر رشته های ورزشی استان، شناسایی و برنامه ریزی برای مشارکت و حمایت صنایع بزرگ مستقر در استان از ورزش را شروع نمودیم. در گام اول، منطقی تر بود با شورای شهر و شهرداری بوشهر اولین قدم را آغاز کنیم. در نشستی كه برگزار کردم (شنبه مورخ ۱۷/۵/۹۴) گفتم شاهین جدید یا ایرانجوان را با اضافه کردن پسوند «شهرداری بوشهر» حمایت کنند و بعد از انتخاب يك تيم توسط شوراي شهر بوشهر، سپس اين فرصت فراهم مي شود تا آن یکی دیگر، بعلاوه تیم های فوتبال ایرانجوان خورموج، کارگر بنه گز، پرسپولیس برازجان و پرسپولیس گناوه و … سایر رشته های ورزشی از منابع استانی، کمک خیرین و مشارکت مردمی و مشارکت صنایع بزرگ مستقر در استان، حمایت شوند.

بنا به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان به شهردار بندر بوشهر و با تنظیم لایحه توسط ایشان، حمایت شهرداری از باشگاه جديد شاهین تحت عنوان «شاهین شهرداری بوشهر» رسمیت یافت. با روحیه فرهنگی که از اعضای شورا و شهردار مشاهده مي كنم، انشاءالله شاهین مسیر رشد و درخشش و خوشحالی جوانان را طی خواهد کرد، و بنده نیز حمایتم را قطع نخواهم کرد.

طبق وعده قبلی، امروز۲۵۰ میلیون تومان نیز از منابع استانی به ایرانجوان پرداخت شد. پرداخت مابقی کمک ها، پس از تأسیس «کانون هواداران باشگاه ایرانجوان» و انتقال صد در صد سهام آن باشگاه به نام آن کانون خواهد بود. همه مردم استان می توانند با پرداخت حق عضویت، به عضويت اين كانون درآيند و کارت عضویت و هواداری دریافت کنند. حق عضویت پرداختی نیز کاملاً باید صرف هزینه تیم ایرانجوان شود. حمایت صنایع را نیز پیگیری می کنم و انشاء الله خیرین و فوتبال دوستان هم کمک کنند. با اين برنامه چهار منبع مالی برای كمك به ایرانجوان خواهیم داشت:

۱) منابع استانی. ۲) کمک خیرین. ۳) حق عضویت کانون هواداران. ۴) کمک و مشارکت صنایع.

به تیم های کارگر بنه گز، پرسپولیس گناوه، پرسپولیس برازجان و ایرانجوان خورموج (در صورت تمایل به ادامه فعالیت)، هر کدام حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ میلیون تومان ظرف چند روز آینده از منابع استانی پرداخت می کنیم.

ضمن اينكه فهرست حمایت مالی از سایر هیئت های ورزشی به نسبت مدال آوري و تعداد ورزشکاران و طرفداران آن رشته ورزشی، در مرحله نهایی است. به محض تکمیل فهرست، از محل منابع استانی و مشارکت صنایع، مبالغی نيز به آنها پرداخت مي كنيم.

در حوزه زیرساخت های ورزشی هم، طرح های زیر قطعی و تأمین اعتبار شده است:

۱)طرح های ۱۰۰۰ (پارسال) و ۵۰۰ (امسال): با هدف احداث ۱۳۵ زمین چمن مینی فوتبال روستایی.
۲)طرح ۴۰۰ : احداث ۴۰۰ زمین والیبال در بوستان های امید روستایی و شهری (محلات شهرها).
۳)طرح ۵۰۰۰ : احداث ۱۱۳ زمین چمن مینی فوتبال در محلات ۳۷ شهر استان، معادل هر ۵۰۰۰ نفر جمعیت شهری یک زمین.
۴)طرح ۸۰۰ : احداث و نصب ۸۰۰ میز تنیس در بوستان های امید روستایی و شهری.
۵)طرح ۳۰۰ : احداث حداقل ۳۰۰ زمین بدمینتون در بوستان های امید روستایی و شهری.
۶)طرح ۶۰۰: احداث حداقل ۶۰۰ میز شطرنج پارکی در بوستان های امید شهری و روستایی.
۷)طرح ۲۰۰: آماده سازی زمین مینی فوتبال خاکی برای کلیه روستاهای با جمعیت ۲۰۰ الی ۴۹۹ نفر و تجهیز آنها به دروازه، تور، نیمکت و توپ و وسایل ورزشی.

با احداث اماکن مذکور، بخش مهمی از ظرفیت سالن های ورزشی که به ورزش آقایان اختصاص یافته، آزاد می شود که براي استفاده ورزشي بانوان اختصاص می يابد و به فرمانداران سراسر استان و مدیرکل ورزش و جوانان استان ابلاغ نموده ام که برنامه ریزی و اقدام لازم را براي اين منظور به عمل آوردند و بر این مورد تأکید کرده ام.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین