کد خبر: DT-31497
تعداد بازدید: 135بازدید
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۴
فرمانده سپاه تنگستان گفت: مسئولان اجرایی کشور با بهره مندی از ظرفیت بسیج در تمامی عرصه ها به ویژه اقتصاد مقاومتی و سازندگی موفقیت های روز افزونی را کسب خواهند نمود.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از “قادرون “،  سرهنگ محمد علی ملاکی در جمع بسیجیان حوزه مقاومت روحالله شهر اهرم گفت: در شرایط فعلی بسیج ظرفیت عظیمی را در عرصه های مختلف اقتصادی به خصوص در اقتصاد مقاومتی دارد که می تواند در فرهنگ سازی در زمینه اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد نقش اساسی را ایفا کند.

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود گفت: بسیجیان روحیه استکبار ستیزی را در وجود خود حفظ کنند و بدانند امریکا دشمن بی چون و چرای ماست و حرکت و  راهبردش در مقابل ملت ایران هیچ تغییری نداشته و  با تغییر تاکتیک می خواهد اوضاع را به نفع خودش عوض کند.

ملاکی گفت: دشمن با نیابتی کردن جنگ ها تمدن ها را به جان هم انداخته و با این کار می خواهد جنگ های فرسایشی راه بیاندازد و کشور ها را از درون خالی کند.

وی خاطر نشان کرد: داعش ساخته دشمنان اسلام است و می خواهند با این کار اسلام هراسی راه بیاندازند و اسلام را که دین عاطفه و مهربانی است و پیامبر اسلام که نبی رحمت الهی است را وارونه به جهانیان معرفی کنند.

ملاکی گفت: بسیج در طول دوران انقلاب اسلامی و در مقابله با بحرانهای متعدد از آغاز تا امروز همواره میدان داری کرده است و نقش تاثیر گذار خود را آنچه مورد هدف حضرت امام از تشکیلبسیج بوده است را به انجام رسانده است.

وی تاکید کرد: بسیجی واقعی کسی است که در دشمن شناسی و داشتن سطح بینش و بصیرت سیاسی  خود را تقویت کند و بداند که اگر زمانی ما از طرف دشمنانمان مورد تعریف و تمجید قرار گرفتیم آن زمان یک جای کارمان اشتباه است  و آن موقع است که باید احساس خطر کنیم.

ملاکی با اشاره به اینکه امروز ما در حوزه های اقتصاد و فرهنگ در دفاع مقدس با دشمنانمان قرار داریم گفت: امروز وظیفه یک بسیجی سنگین تر از دوران دفاع مقدس است و دشمنبا تمام امکانات و تکنولوژی  و با استفاده از رسانه ها و فضای مجازی و شبکه های اجتماهی می خواهد که هویت اسلامی  و فرهنگ ناب بسیجی را از جوانان ما بگیرد .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین