کد خبر: DT-20934
تعداد بازدید: 51بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت از ظرفیت‌های مردم برای روان‌سازی اقتصاد کشور استفاده کند.</span>

الیاس نادران بعد از ظهر پنجشنبه در نشست با اعضای بسیج اساتید دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: مشکلاتی در زمینه اقتصادی در کشور وجود دارد که باید برای حل این مشکلات با برنامه‌ریزی مناسب و نگاه به آینده پیش برویم.

وی به اهمیت بالای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های تولید داخل و تولید نیازمندی‌های کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به این موضوع توجه جدی صورت بگیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نگاه به واردات کالا باید از بین برود، یادآور شد: در داخل کشور ظرفیت‌های بالایی وجود دارد که باید بر این ظرفیت‌ها تکیه شود و نگاه به مردم کشور باشد.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود افراد بیشتری در عرصه تولید به کار گرفته شوند، تصریح کرد: همه مسئولان باید توجه ویژه‌ای به تولید و ظرفیت‌های داخلی داشته باشند و تا زمانی که این نگاه تغییر نکند، به توسعه و پیشرفت نمی‌رسیم.

نگاه وارداتی باید از عرصه اقتصاد کشور برچیده شود

نادران با بیان اینکه یکی از محورهای اقتصاد مقاومتی بر تنوع تولیدات داخلی تاکید دارد، اضافه کرد: مردم نیز باید در عرصه اقتصادی خود را سهیم بدانند و وارد عمل شوند و دولت نیز برای حضور مردم در عرصه اقتصادی زمینه‌های لازم را فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه دولت از ظرفیت‌های مردم برای روان‌سازی اقتصاد کشور استفاده کند، ادامه داد: کشورهای مختلف در زمان بروز بحران‌های اقتصادی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی توانسته‌اند به پیشرفت خوبی برسند.

وی همچنین بر لزوم تلاش برای بومی‌سازی فناورهای مختلف تاکید کرد و گفت: نگاه وارداتی یکی از مهمترین معضلاتی است که بر اقتصاد کشور حاکم است و با این نگاه نمی‌توان انتظار داشت که مشکلات اقتصادی کشور حل شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین