یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-48207
تعداد بازدید: 242بازدید
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۵
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: روش و منش خود در تعامل بادولتها باهدف خدمت به نظام است که حتی در این دولت به بنده حقیر پیشنهادهمکاری داده شد...

نماینده مردم  دشتی و تنگستان در  نشست صمیمی با اصولگرایان با توجه به مشکلات استان و حوزه انتخابیه، گفت: با توجه به اینکه امروز مشکل آب به بحرانی ترین مشکلات مردم تبدیل شده است پیگیری های مداوم جهت رفع آن از مرکز انجام خواهم داد.

نماینده دشتی و تنگستان با اشاره به بعضی موضع گیریهای سیاسی و چگونگی انتصاب فرماندارتنگستان، گفت: بر موضع اصولگرایی خود کمافی سابق ادامه خواهد داد و برای خدمت به مردم همچنان پیگیر و مصر هستم و هدف اصلی  خدمت به نظام است.

شهریاری اظهار کرد: اصل نیت دکتراحمدی نژاد رئیس جمهور دولت نهم و دهم در خصوص مسکن مهر مثبت ولی در رابطه با جانمایی و نحوه اجرای طرح نظرم منفی است وحتی در زمانی که به عنوان معاون وزیر بودم اعتراض خود را بیان کردم اما توجه نشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: روش و منش خود در تعامل بادولتها باهدف خدمت به نظام است که حتی در این دولت به بنده حقیر پیشنهادهمکاری داده شد اماچون نگاه به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی داشتم  پاسخ منفی دادم.

وی بیان کرد: دولت احمدی نژاد را از این دولت بهتر ارزیابی می کنم، ولی با بعضیاقدامات در آن دولت را بصورت صددرصد قبول ندارم. دولت روحانی دارای اشکالاتی است اما برخی از وزیران مثل زنگنه و آخوندی راقبول دارم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان تاکید کرد: من هیچ تغییری در روشم نداشته ام همانی هستم که در بیست و پنج سال و یا پانزده سال قبل بوده ام و حالا هم همانی هستم که بوده ام،  از چنین جلساتی استقبال می کنم و از نظرات و مشورت و خردجمعی استفاده خواهم کرد.

*سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
a.s
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ در ۸:۵۵ ق.ظ
مرحبا بردکتر
اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۸ ق.ظ
شما هم که کلا درگیر مصاحبه و تز هستی، پس کی میخوای به وعده های اتخاباتی عمل کنی جناب مهندس؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۷ ب.ظ
کاش ارزشی تر عمل میکردید دکتر جان!!!
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین