کد خبر: DT-46205
تعداد بازدید: 493بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۵
در میان گزینه های غیر بومی:
از میان نیروهای غیر بومی مطرح شده برای تصدی فرمانداری تنگستان در حال حاضر گزینه ای مناسب تر از دکتر دهدشتی نمی شناسم.

دلیران تنگستان:عبدالحسین ذاکری در گفتگو با مند تصریح کرد: البته مشی مدیریت ارشد استان در انتخاب فرمانداران شهرستانهای استان از بین نیروهای غیر بومی را مطلوب نمی دانم اما وقتی این موضوع از سوی بیشتر گروهها و جریانات فکری استان پذیرفته شده است، ما نیز آنرا می پذیریم.

این فعال اجتماعی و سیاسی تنگستان گفت: در این شرایط و در هنگامی که باید همانند شهرستانهای دیگر در تنگستان نیز فردی غیر بومی عهده دار مدیریت ارشد شهرستان شود من فردی مناسب تر از دکتر دهدشتی سراغ ندارم.

ذاکری تاکید کرد: با این حال توقع داریم استاندار از نیروهای خوب تنگستانی در فرمانداری سایر شهرستانها استفاده کند تا راه برای نمایش توانمندی تنگستانیها نیز هموار شود.

وی اولویتهای تنگستان در شرایط فعلی را برشمرد و گفت: اولویت ها در تنگستان بنظر من خیلی روشن است. بحث سد باهوش و توجه ویژه به بخش کشاورزی، مشکل تعاونی های مرزنشینان، موضوع ته لنجی و گرفتاری صیادان، بحث اشتغال جوانان تنگستانی که در زمینه های مختلف دارای توانایی فکری، علمی و تخصصی هستند و در حال حاضر معطل و گرفتار می باشند از جمله امور مهم و دغدغه آفرینی است که فوریت توجه برای حل این معضلات بر کسی پوشیده نیست.

ذاکری افزود: موضوع دیگری که خواسته عموم مردم می باشد این است که در سال ۹۵ مدیریت ادارات شهرستان تنگستان به نیروهای توانمند تنگستانی واگذار بشود. واقعا ظلم است در شرایطی که یک نیروی متهعد با تجربه و متخصص و صاحب صلاحیت تنگستانی در یک اداره ای شاغل باشد و نیرویی با تجربه کمتر از جای دیگری به عنوان رییس اداره منصوب نمایند. این اقدام موجب سرخوردگی و یاس سایر کارمندان هم می شود.

وی ادامه داد: امروزه تنگستان در سطح ادارات کل استان از نظر تعداد چه در سطح مدیر کل و چه در سطح معاونین مدیر کل و روسای ادارات و بدنه کارشناسی به نسبت سایر شهرستانها، غریب و مظلوم واقع شده است.

ذاکری به توجه به جوانان و ترویج روحیه ورزشکاری و رقابت سالم تاکید کرد و گفت: به زعم من موضوع ورزش در تنگستان یکی از موضوعات مهم دیگری است که فرماندار جدید باید آنرا در اولویت کارهای خود قرار دهد.

وی ادامه داد: توجه به جوانان و ورزشکاران خواست منطقی آنان در انتخاب مدیریت ورزش شهرستان نیز از موضوعاتی است که باید پیرامون آن دقت کافی صورت بگیرد.

این فعال اجتماعی و سیاسی تنگستان با اشاره به مشکلات موجود فراروی عمران و توسعه شهری در این شهرستان گفت: مطلب دیگر حمایت جدی از شهرداری اهرم برای بروزرسانی وضعیت حقوق و دستمزد کارکنان این شهرداری است.

عبدالحسین ذاکری افزود: نیرویی که چندین ماه حقوق و دستمزدش به تعویق بیفتد کارایی و روحیه  تلاشگری را از دست می دهد بنابراین باید بطور جد برای رفع این موضوع فکری بشود.

وی با ابراز امیدواری از این انتصاب در تنگستان تصریح کرد: معتقدم با توجه به دانش و انرژی بالا و قدرت لابی گری و چانه زنی، دکتر دهدشتی در مدیریت شهرستان می تواند به کارنامه و دستاورد خوبی برسد.

ذاکری افزود: بنابراین ما نیز در کنار سایر طیف ها و گروه های اجتماعی و سیاسی شهرستان با حمایت از فرماندار جدید، تلاش می کنیم از این فرصت پیش آمده به بهترین شکل برای توسعه تنگستان بهره برداری شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
بیطرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸ تیر ۱۳۹۵ در ۹:۵۴ ق.ظ
ممنون از دغدغه های به حق آقای داکری
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین