سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-3863
تعداد بازدید: 194بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳
مدیرکل هواشناسی بوشهر:
<p>مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس نقشه‌های هواشناسی و پیش بینی‌های انجام شده دمای هوای استان بوشهر از روز پنج‌شنبه ۱۸ دی‌ماه بین ۷ تا ۱۵ درجه کاهش می‌یابد.</p>

نادر شفیع‌خدایی پیش از ظهر دیروز در جمع خبرنگاران،‌ با بیان اینکه دمای هوای استان بوشهر بشدت کاهش می‌یابد اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی در استان بوشهر نشان می‌دهد از روزهای پنجشنبه تا یکشنبه ۱۸ تا ۲۱ دی‌ماه دمای هوای استان بوشهر بین ۷ تا ۱۵ درجه سانتیگراد سردتر می‌شود که بیشتر افت دما درروز شنبه ۲۰ دی‌ماه روی می‌دهد.

وی از افزایش سرعت وزش باد در استان بوشهر خبرداد و گفت: سرعت وزش باد که شمال غربی است خلیج فارس را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد که دریا در مدت یاد شده طوفانی پیش بینی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه خلیج فارس مواج می‌شود تصریح کرد: شناورها در این ۴ روز از دریاروی به ویژه شناورهای سبک بپرهیزند.

شفیعی‌خدایی افزود: با توجه به وزش باد شدید شمال غربی و کاهش شدید دما در روز پنج شنبه تا یکشنبه ، به کشاورزان بویژه جالیز کاران، گوجه‌کاران و مرکبات‌کاران در زمینه صدمات احتمالی به مزارع ناشی از وزش باد شدید و سرمازدگی و یخ‌زدگی محصولات، هشدار داده و توصیه می‌شود نسبت به مراقبت از محصولات خود تمهیدات لازم را بیندیشند./تسنیم

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین