سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-27149
تعداد بازدید: 150بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
<div class="subtitle">هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اقدامی کنایه آمیز به رقیب جمهوری خواه خود از مجری برنامه پربیننده"امشب" خواست موهایش را بکشد.</div>

پس از آنکه هفته گذشته دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حین یک سخنرانی انتخاباتی برای پایان دادن به شایعه کلاه گیس گذاشتنش از یک نفر خواست موهایش را بکشد شب گذشته هیلاری کلینتون رقیب دموکرات او در اقدامی طعنه آمیز از “جیمی فالون” خواست موهایش را بکشد.

دعوای انتخاباتی بر سر مو! + عکس
هیلاری کلینتون که میهمان برنامه پربیننده “امشب” با اجرای “جیمی فالون”کمدین آمریکایی بود در بخشی از برنامه از مجری خواست برای اینکه مطمئن شود موهایش کلاه گیس نیست به آنها دست بزند. حرکتی که هفته گذشته دونالد ترامپ حین سخنرانی انتخاباتی خود انجام داد. چندی پیش نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ در جریان گردهمایی انتخاباتی خود در ایالت “کارولینای جنوبی” با دعوت کردن از یک زن به روی صحنه انتخاباتی خود به حاضران نشان داد که موهای سرش واقعی است و مصنوعی نیست. او این کار را در انتقاد از گزارش روزنامه نیویورک‌تایمز  که در آن نویسنده او را به نام “مرد مو مصنوعی” خطاب کرده بود، انجام داد.

او پس از آنکه قسم خورده بود موهایش کلاه گیس نیست از زن جوانی که در ردیف جلو نشسته بود درخواست کرد تا به روی سن بیاید و موهایش را بکشد تا به همگان ثابت شود کلاه گیس سر نمی کند و موهای واقعی خودش است. بعد از این که زن نیز موهای وی را کشید در میکروفون اعلام کرد که “درست است. موهای خودش است.”

دعوای انتخاباتی بر سر مو! + عکس
در همین حال جیمی فالون مجری برنامه نیز در همراهی با شوخی هیلاری کلینتون پس از کشیدن موهایش عینا این جمله را تکرار کرد و گفت “درست است؛ موهای خودش است.”
دعوای انتخاباتی بر سر مو! + عکس
گفتنی است؛ بر اساس آخرین نظرسنجی‌ها  وزیرخارجه سابق آمریکا توانسته است با سه درصد اختلاف از رقیب جمهوری خواه خود پیشی بگیرد. کلینتون در آخرین نظرسنجی ۴۶ به ۴۳ از ترامپ سبقت گرفته است.
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین