کد خبر: DT-44548
تعداد بازدید: 44بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: نفوذ یک موضوع واقعی و جدی است که دشمنان نظام اسلامی با برنامه‌ریزی و هزینه‌های میلیاردی به دنبال تحقق آن هستند.

فتح‌الله جمیری پیش از ظهر امروز در همایش نقش روحانیت و حوزه‌های انقلابی در مقابله با نفوذ در سالن ۲۲ بهمن سپاه استان بوشهر اظهار داشت: پیشرو بودن از ویژگی‌های روحانیون انقلابی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: دشمنان ما به‌خوبی می‌دانند که انقلاب اسلامی ما یک انقلاب ریشه‌ای و به دنبال تغییر در جهان‌بینی و نظام دیکتاتوری بین‌الملل است و اگر غیر از این بود برای سرنگونی آن از ناحیه دشمنان این‌قدر سرمایه‌گذاری نمی‌کردند.

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب بر این مهم واقف هستند که انقلاب اسلامی ما بلوک شرق را فرو ریخته و آنها را نیز به اضمحلال کشانده و درهم فرو خواهد ریخت.

جمیری تأکید کرد: حساسیت‌های مقام معظم رهبری در خصوص نفوذ نشانگر مسئله دشمنی دشمنان برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بابیان اینکه جریان نفوذ متعلق به این دوران نیست بلکه الان سرباز کرده و در حال عینیت پیدا کردن است، خاطرنشان کرد: هوشیاری و بیداری بیش از پیش و استفاده از تاریخ گذشته ما را از افتادن به دامان نفوذ دشمنان حفظ می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امروز نگاه‌ها به سمت روحانیت هست و برای ادامه مسیر، قطعاً نظام اسلامی به وجود روحانیون انقلابی نیازمند است، گفت: بسیاری از آسیب‌ها، تهدیدات و مشکلات موجود از طریق همین روحانیون انقلابی و ولایی رفع خواهد شد.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین