کد خبر: DT-44391
تعداد بازدید: 68بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: مأموران وظیفه‌شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر دست رد بر رشوه 77 میلیون ریالی توزیع‌کنندگان مواد مخدر در امیریه شهریار زدند.

سردار محسن خانچرلی اظهار کرد: مأموران وظیفه‌شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران دست رد بر رشوه ۷۷ میلیون ریالی توزیع‌کنندگان مواد مخدر زدند.

وی گفت: در اجرای طرح ارتقای ‌امنیت اجتماعی و پاک‌سازی مناطق آلوده تیمی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران بر اساس گزارش‌های مردمی مبنی بر توزیع مواد افیونی در شهرک امیریه شهریار موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران بیان کرد: مأموران پس از یک سری تحقیقات با اطمینان از فعالیت‌های مجرمانه متهمان آنها را با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی حین توزیع مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان  ۴۰۸ گرم هروئین، ۲۳ گرم شیشه، دو عدد پایپ و دو عدد ترازوی دیجیتال برای توزین مواد مخدر کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه چهار توزیع‌کننده در این راستا دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان حین انتقال به مقر انتظامی برای چشم‌پوشی از عمل مجرمانه مبلغ ۷۷ میلیون ریال وجه نقد به مأموران به‌عنوان رشوه پیشنهاد اما مأموران وظیفه‌شناس باعزت نفس از دریافت وجه امتناع و مراتب را صورت‌جلسه کردند.

خانچرلی در پایان متذکر شد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/۳۱۵۴/ن/

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین