کد خبر: DT-23854
تعداد بازدید: 149بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در یک درگیری خانوادگی در شهر خورموج با شلیک گلوله یک کارگر ساختمانی را به قتل رسانده و متواری شده بود72ساعت پس از قتل دستگیر شد.

به گزارش دلیران تنگستان، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در یک درگیری خانوادگی در شهر خورموج با شلیک گلوله یک کارگر ساختمانی را به قتل رسانده و متواری شده بود۷۲ساعت پس از قتل دستگیر شد.
سردار حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: بعد از ظهر هفتمین روز از مردادماه  ۴نفر سرنشین یک دستگاه خودروبدون پلاک درحالیکه سرو صورت خودرا پوشانده بودند به منزلی در شهر خورموج هجوم آورده و ساکنین منزل که سه خانم بودند با آنها درگیر و آنها را مجروح می کنند.
وی اضافه کرد: تعدادی از کارگران ساختمانی که در نزدیکی خانه مذکور مشغول بکار بودند به قصد میانجیگری با مهاجمین درگیر می شوند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: با بالاگرفتن درگیری یکی از مهاجمین با شلیک اسلحه ساچمه زنی یکی از کارگران را به قتل رسانده و همگی متواری می شوند.
وی بیان کرد: بلافاصله پلیس با حضور در محل حادثه وپیگیری های اطلاعاتی و پلیسی هر ۴نفر مهاجم را شناسایی و یکی از آنان را بلافاصله دستگیر می نمایند.
به گفته سردار عباس زاده : نیمه شب گذشته سه نفر دیگر از متهمین که  متواری  بودند درحالیکه قصد داشتند با یک دستگاه خودرو پراید از شهر خورموج خارج شوند شناسایی و دستگیر شدند.
وی خاطرنشان کرد: با دستگیری این افراد متهم اصلی به هویت”ح-الف” ۲۵ ساله ضمن اعتراف به قتل در خصوص علت آن گفت: به علت اختلاف خانوادگی پسر برادرم با خانواده همسرش به خانه پدر همسرش رفته و قصد بردن دختر بچه یکساله وی را داشتیم که با خانم های حاضر در منزل درگیر و در همین حین یکی از کارگران ساختمانی به هویت “غ-م” با ما درگیر شده  و من یک گلوله به سینه اش شلیک کردم.
سردار عباس زاده با بیان اینکه فرد مجروح در بیمارستان زینبیه خورموج فوت می کند تصریح کرد: سلاح بکار رفته در این قتل بوسیله پلیس کشف شد.
گفتنی است تحقیقات تکمیلی از قاتل و همراهانش ادامه دارد.
سردار عباس زاده اظهار داشت : در زمان بروز اختلافات خانوادگی ، همسران جهت حل مشکلات پدید آمده می بایست به افراد کارشناس و کارآمد مراجعه نمایند و از مشاجره و نزاع دوری کرده و رسیدگی به موضوع را بر عهده مراجع قانونی بگذارند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین