چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-33709
تعداد بازدید: 212بازدید
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴
وی با اشاره به اینکه این مجرم 56 ساله در شهر بندرعباس زندگی جدیدی را شروع کرده بود، افزود: با توجه به تاکید جدی مبنی بر شناسایی قاتلین و مجرمین فراری استان در سنوات گذشته، پرونده این قتل در دستور کار مجدد قرار گرفت.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از «خلیج فارس»؛ سردار حیدر عباس‌زاده در تشریح این حادثه افزود: در سال ۷۲ یک فرد شرور در شهر آب‌پخش شهرستان دشتستان خانمی را با شلیک گلوله قتل رسانده بود و پس از آن متواری شده بود.

عباس زاده بیان کرد: این قاتل در زمان حادثه ۳۴ سال داشت.

وی با اشاره به اینکه این مجرم ۵۶ ساله در شهر بندرعباس زندگی جدیدی را شروع کرده بود، افزود: با توجه به تاکید جدی مبنی بر شناسایی قاتلین و مجرمین فراری استان در سنوات گذشته، پرونده این قتل پس از ۲۲ سال در دستور کار مجدد کارآگاهان پلیلس آگاهی قرار گرفت.

عباس‌زاده بیان کرد: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس آگاهی استان پس از دریافت دستورات و رهنمودهای لازم با بهره‌گیری از توانمندی‌های تکنیکی و تاکتیکی جدید پس از پنج‌ماه کار پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در شهر بندرعباس شدند.

وی با اشاره به اعزام تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان بوشهر به شهر بندرعباس، ادامه داد: این قاتل متواری بامداد جمعه دستگیر و در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین