چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-41576
تعداد بازدید: 81بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
نایب رئیس شورای اسلامی شهر رامجرد شهرستان مرودشت جزئیات قتل رئیس جوان شورای اسلامی رامجرد مرودشت در درگیری با اراذل و اوباش را تشریح کرد.
مهدی روزدار اظهار داشت: مهدی درستی جوان ۳۴ ساله عضو شورای شهر رامجرد پنج‌شنبه گذشته ۱۹ فروردین‌ماه در تفرجگاه تیره باغ ابرج از توابع رامجرد با ضربه چاقوی اراذل و اوباش درگذشت.روز دار افزود: زمانی که عضو جوان شورای شهر رامجرد به همراه خانواده در حال تفریح بودند، دو جوان ناشناس از سمت کوه به قصد ایجاد مزاحمت به خانواده درستی و اطرافیانش پایین می‌آیند و پس از اینکه با میانجگری عضو شورای رامجرد مواجه می‌شوند، او را به ضربه چاقو به قتل می‌رسانند.

وی بیان کرد: پس از این اتفاق ناگوار تعداد اراذل به حدود ۱۰ نفر می‌رسد و با سنگ به ادامه مزاحمت علیه خانواده مهدی درستی و اقوام‌شان ادامه می‌دهند.

نایب رئیس شورای اسلامی رامجرد خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با پلیس در سه راهی زنگی‌آباد مرودشت ۸ نفر از اراذل و اوباش که یکی از آنان قاتل بوده و نسبت به جرم خود اعتراف کرده دستگیر شدند.

روزدار گفت: در حال حاضر پرونده این موضوع در دادگستری شهرستان مرودشت در دست پیگیری و انجام مراحل قانونی است.

به گزارش تسنیم، شورای اسلامی شهر رامجرد دارای ۵ عضو است که در سه‌شنبه هفته گذشته مهدی درستی جوان عضو شورای اسلامی به عنوان رئیس انتخاب شده بود.

منبع: تسنیم
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین