چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-35994
تعداد بازدید: 57بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴
پلیس آگاهی البرز با انتشار تصاویر سارقان به عنف در پوشش مسافرکش از شهروندان خواست چنانچه با این شیوه یا از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته‌اند، جهت شناسایی متهمان و طرح شکایت اقدام کنند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان البرز، حمید‌رضا گل صباحی رئیس پلیس آگاهی استان البرز، اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های به عنف همراه با تهدید و آزار و اذیت، در پوشش مسافرکش در سطح مناطق مختلف استان البرز از سوی سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید اقدامات ویژه فنی و اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به منظور شناسایی سارقان آغاز شد.

وی افزود: مأموران در ابتدای تحقیقات خود با بررسی صحنه سرقت‌ها و بهره‌گیری از اطلاعات فنی و تخصصی، موفق به شناسایی هویت دو نفر از سارقان به نام‌های شاهین و وحید شدند.

گل‌صباحی خاطرنشان کرد: مأموران در ادامه با انجام تحقیقات گسترده میدانی طی چند هفته گذشته، مخفیگاه نامبردگان را در شهرستان ساوجبلاغ و رباط کریم شناسایی و با تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی‌، با هماهنگی مقام قضائی متهمان طی دو عملیات ویژه پلیسی دستگیر و از آن‌ها یک دستگاه خودروی پراید‌، تعدادی قمه و چاقو کشف شد.

وی گفت‌: متهمان در بازجویی مأموران به جرم خود مبنی بر آدم‌ربایی و ۲۰‌ فقره سرقت مسلحانه توأم با آزار و اذیت در پوشش مسافرکش اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز درباره شیوه و شگرد سرقت‌ها، تصریح کرد: متهمان در قالب اکیپ‌های دو نفره با استفاده از تاریکی شب و سوار بر یک دستگاه خودرو پراید در پوشش مسافرکش با سوار کردن مسافر از مبادی مختلف شهرستان‌های کرج‌، ساوجبلاغ و فردیس به مقاصد مختلف، در استان البرز پس از طی کردن مسافتی در یک فرصت مناسب مسیر حرکت خود را تغییر داده و با استفاده از سلاح سرد با توسل به زور و تهدید، اموال با ارزش آن‌ها را سرقت و پس از برداشت وجوه موجود در کارت‌های بانکی طعمه‌های خود، با بستن چشم و دست آن‌ها، در مناطق خلوت شهر رها و متواری می‌شدند.

گل‌صباحی گفت: با توجه به احتمال سرقت از سوی اعضای باند سارقان به عنف‌، بازپرس شعبه ۶ دادسرای امور جنایی شهرستان کرج‌، دستور چاپ عکس بدون پوشش متهمان را در رسانه‌های جمعی صادر کرد، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته‌اند، درخواست می‌شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان واقع در میدان طالقانی کرج مراجعه کنند‌.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین