دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-25123
تعداد بازدید: 192بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">یک وکیل به همراه 8 نفر در " کالیفرنیا " به اتهام قتل محکوم شدند .</div>

یک وکیل به همراه ۸ نفر در ” کالیفرنیا ” به اتهام قتل محکوم شدند .

براساس گزارش پلیس آقای ” کوری کافمن ” ۲۶ ساله در مارس ۲۰۱۲ توسط این ۹ نفر به قتل رسید .

متهم ها از جمله آقای ” فرانک کارسون ” ۶۰ ساله که یک وکیل است به همراه همسر و دخترش و ۳ سرباز و ۲ صاحب فروشگاه که در این قتل وحشیانه به او کمک کردند در دادگاه محاکمه شدند .

دزد بدشانس در آخرین سرقت کشته شد

پلیس در ادامه افزود: قربانی که یک دزد فلزات اوراق بود هنگامی که در حال دزدیدن یک خودروی قدیمی از خانه آقای ” کارسون بود توسط او مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان باخت و جسد او به پارک ” ملی یوسمیت ” انداخته شد.

جسد قربانی در آگوست ۲۰۱۳ پس از جستجوی وسیع توسط پلیس یافت شد.

روز بعد از جنایت آقای ” کارسون ” به همراه همسرش ” جورجیا ” ۶۲ ساله و دخترش “کریستینا ” ۳۶ ساله و ۳ سرباز و همچنین ۲ مرد که صاحب فروشگاه در “تورلوک ” بودند به اتهام قتل بازداشت شدند و مضنون نهم آقای ” روبرت لی وود ی ” در سال گذشته دستگیر شد .

دزد بدشانس در آخرین سرقت کشته شد

آقای ” کارسون ” در دادگاه به دفاع از خود گفت که قبلا از انبار خانه ام و سایل دزدیده شده بود و من به دنبال انتقام از دزد سابق بودم و فکر کردم که ” کاضمن ” در حال دزدیدن خودروی عتیقه ی من است در حالی که او فقط قصد برداشتن تکه هایی از آهن پاره بود.

۳ سرباز که در این پرونده متهم هستند نیز پس از رسیدن به محل جنایت،  با  گزارش غلط دادن به مرکز برای سر پوش گذاشتن بر این قتل ،شریک جرم هستند و ۲ صاحب مغازه که همسایه آقای ” کارسون ” بودند و برای پنهان کردن جسد به او کمک کردن و همسر و دختر آقای ” کارسون ” که در لحظه جنایت در خانه حضور داشتند اما  در این رابطه  به پلیس گزارش ندادند مجرم شناخته شدند.

متهمان که به زودی رأی دادگاه آنها اعلام خواهد شد در زندان به سر می برند .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین