کد خبر: DT-46819
تعداد بازدید: 460بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵
منبع: پژواک تنگستان

در پی انتشار مطالبی در ارتباط با اداره بهزیستی شهرستان تنگستان و ریاست آن ( آقای چرغان ) ، پرسنل این اداره بیانیه ای در حمایت از نامبرده و این مجموعه به این پایگاه خبری ارسال نموده که در راستای تنویر افکار عمومی ، بیانیه مذکور در ذیل درج می گردد .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 6 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
از طرف خانواده چرغان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۶ تیر ۱۳۹۵ در ۵:۱۷ ب.ظ
سلام با تشکر از حسن نیت پرسنل بهزیستی شهرستان تنگستان نسبت به دفاع از خادم خود در اداره بهزیستی شهرستان
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۷ تیر ۱۳۹۵ در ۸:۰۵ ب.ظ
بی شک این وصله های ناجور به آقای چرغان و اداره بهزیستی نمی چسبد . بدانند انهایی که بدون هیچ مدرکی اتهامات واهی به مسئولین شهر می زنند خائن هستند و قصدشان اطلاع رسانی نیست و تشویش افکار عمومی است .
علی ابراهیمی کارشناس مددکاری اجتماعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۴ ب.ظ
سلام و عرض تبریک به مناسبت هفته پربرکت بهزیستی . خواستم چند نکته را به ناشران اکاذیب در مورد خادمان مردم بگویم و ذهن کور و بسته شان کمی باز کنم . 1- آیا در منزل معلول یا آسیب دیده اجتماعی دارید و یا اینکه در جامعه دیده اید ؟ از نوشته هایتان مشخص و مبرهن است که نه در منزل دارید و نه در محیط دیده اید . . اگر جزء این افراد بودید دیگر قلم ناپاکتان توانای راندن بر کاغذ سفید و پاک را نداشت . اگر درد این افراد را دیده بودید یا چشیده بودید دیگر ابزاری بنام قلم را خدا بنامش قسم یاد میکند (نون و والقلم و ما یسطرون ) را بر دل پاک مردم به ناپاکی نمیراندید . 2- آیا در خانه ای رفته اید که 4 فرزند معلول دارد و مددکاران محترم بهزیستی چگونه به آنها رسیدگی میکنند . میدانم که چشم بینا ندارید چون اگر داشتید چشمتان را بر واقعیت نمیبستید و همچون خفاشان کور دل چمنزار محبت بهزیستی را لگد مال چشمان کورتان نمیکردید . 3- آیا فرد معتاد ی در خانه دارید و یا دیده اید ؟ نه که ندارید و به فرد معتاد به عنوان یک فرد مجرم نگاه میکنید چون نه علمش را دارید و نه دل دیدن این مصیبت . ولی نیروهای خدوم بهزیستی و سازمان های مردم نهاد به فرمان پیر و مرادمان خمینی کبیر لبیک گفتند که نجات یک معتاد نجات جامعه است . ولی افسوس که امام ،افراد کوردلی همچون شما را هر موقع نصیحت کرد گوش شنوا نداشتید و منافق گونه فریاد شبانه زدید . 4-آیا میدانید در شهرمان مراکزی هستند که مثل شمع میسوزند تا آسیب را از بین ببرند بدون چشم داشت ریالی پول . آیا میدانید در شهرمان مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و کودکان معلول ذهنی راه اندازی شده آن هم با همت مدیر بهزیستی شهرستان . آیا میدانید موسسه ای در شهرمان با نیروهای متخصص خودش چگونه بلای آسیب را از سر فرزندان ما دور کرده اند . ؟ میدانم که شما هیچ نمیدانید جزء کوردلی و دو رنگی و خفاش صفتی . میدانم که فریادم و گفته ها و ناگفته هایم در دل کور شما اثر نخواهد کرد ولی مردم بینا و هوشیار شهرم که همیشه قدر دان مسئولین خادم خود هستند خوب میدانند . مردم عزیزم خوب میدانند که خادمانشان در بهزیستی به دلیل جواب رد بخاطر درخواست مفی همین کور دلان تهمت خورده اند . خوب میدانند که به دلیل حذف مستمری افرادی از اقوام این کوردلان که اوضاع مالیشان خوب است دست به این اقدام کوردلانه زدند . مردم شهرم خوب میدانند که خوردن حق معلول و مددجو از خوردن اموال یتیم عذابش بیشتر است . مردم شهرم میدانند که خدمت در بهزیستی فقط زجر است و ناراحتی و فقط یک چیز آنها را سر پا نگه داشته و آن چیزی نیست جز عشق . عشق به انسانیت ، عشق به هم نوع ، عشق به شهرشان و عشق به ولایت . پس ما مردم میتوانیم قاضیان خوبی باشیم
گلکی سبز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ تیر ۱۳۹۵ در ۹:۵۶ ب.ظ
باسلام وخسته نباشید خدمت برادر چرغان ریاست محترم بهزیستی تنگستان .بنده از قدیم خانواده آقای چرخان را کامل می شناسم .نامبرده دارای خانوا هی اصیل و مذهبی بوده واین تهمت ها به وی واقعا دوراز انصاف و مردانگی است .ان شا الله موفق و موید باشید ان شا الله.
excel
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۱ تیر ۱۳۹۵ در ۵:۳۰ ق.ظ
اتهام زدن درست نیست ولی برا رفع شک و شبه باید بررسی بشه
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۶:۵۷ ب.ظ
آقای چرغان فردی پاکدست، سالم و سلیم النفس میباشد
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین