کد خبر: DT-46193
تعداد بازدید: 448بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۵
بدنبال شلیک نیروی انتظامی و کشته شدن یک نفر به ظن قاچاق ، شهر نخل تقی فضای نا آرامی به خود گرفت. حادثه حوالی ساعت 16 روز چهارشنبه و زمانی آغاز شد که یک مامور نیروی انتظامی به موتور سواری در حین خروج از اسکله نخل تقی به اتهام قاچاق دستور ایست می دهد که گویا بدلیل بی توجهی به آن ، مامور پلیس اقدام به تیر اندازی کرده که منجر به مرگ این فرد می گردد.

بدنبال شلیک نیروی انتظامی و کشته شدن یک نفر به ظن قاچاق ، شهر نخل تقی فضای نا آرامی به خود گرفت.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خلیج فارس، حادثه حوالی ساعت ۱۶ روز چهارشنبه و زمانی آغاز شد که یک مامور نیروی انتظامی به موتور سواری در حین خروج از اسکله نخل تقی به ظن قاچاق دستور ایست می دهد که گویا بدلیل بی توجهی به آن ، مامور پلیس اقدام به تیر اندازی کرده که منجر به مرگ این فرد می گردد.

ساعتی پس از آن برخی از اهالی نخل تقی مقابل پاسگاه این شهر تجمع کرده که منجر به درگیری میان آنها و پلیس شد  که طبق خبرهای غیر رسمی چهار مجروح داشته است .

  اتفاقات امروز جو شهر نخل تقی از توابع شهرستان عسلویه را ملتهب کرد و تا زمان انتشار این گزارش ، خبرهایی مبنی بر برخی اعتراضات مردمی مخابره شده است.

فرماندهی انتظامی استان نیز حوالی غروب چهارشنبه در اطلاعیه ای کوتاه که توضیحات دقیقی درباره ابعاد ماجرا ارائه نکرده ، از تحت کنترل بودن اوضاع شهر نخل تقی خبر داده است. در این اطلاعیه آمده است:

«بعداز ظهر امروز چهارشنبه ۱۶تیرماه در حین تخلیه بار قاچاق در نخل تقی عسلویه پس از حضور نیروهای پلیس و درگیری بین پلیس و قاچاقچیان یکی از قاچاقچیان کشته می شود.

هم اکنون با حضور شخص فرمانده انتظامی استان در محل درگیری ، همراهی قابل تقدیر مردم و مسئولین شهرستان و اعزام نیروهای کمکی از مرکز استان و شهرستانهای همجوار اوضاع تحت کنترل پلیس می باشد».

گزارش خلیج فارس می افزاید بر اساس قانون بکار گیری سلاح توسط ماموران انتظامی ، باید سه مرحله دستور ایست با فاصله صورت گرفته سپس شلیک هوایی انجام شده و در صورت عدم توجه مضنون، متناسب با اهمیت موضوع شلیک از کمر به پایین صورت بگیرد.

همچنین فرماندهی انتظامی استان بوشهر در دومین اطلاعیه خود درباره حادثه امروز اعلام کرد:« تعداد کشته های این حادثه یک نفر بوده وضمن تشکر از همراهی مردم و مسئولین شهرستان عسلویه که منجر به آرام شدن فضای شهر شده ، از شهروندان درخواست می شود از انتشار خبرهای کذب و فاقد اصالت درباره حادثه نخل تقی که منجر به تشویش اذهان عمومی می شود خود داری نماید . در غیر این صورت پلیس فتا ماموریت رصد و برخورد با انتشار موارد خلاف واقع را دارد.»

گفتنی است تا زمان انتشار این خبر، برای تداوم آرامش در شهر نخل تقی ، خیابان ساحلی این شهر مسدود می باشد.

 

درگیری پلس و قاچاقچیان در بوشهر (+عکس)درگیری پلس و قاچاقچیان در بوشهر (+عکس)

درگیری پلس و قاچاقچیان در بوشهر (+عکس)
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین