سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 21
کد خبر: DT-46776
تعداد بازدید: 256بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۵
سه مدال برنز و یک مقام پنجم توسط کشتی گیران استان کسب شد

تیم خردسالان فرنگی استان بالاتر از استان های صاحب نام برای اولین بار در مکان هشتم کشور ایستاد
کاپ ارزشمند اخلاق به سرپرست تیم استان بوشهر رسید.

تیم های منتخب کشتی آزاد و فرنگی خردسالان و نونهالان استان بوشهر با شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که روزهای ۱۷ تا ۲۲ تیرماه در شهر بناب استان آذربایجان شرقی برگزار شد نتایج درخشان و بی نظیری از خود به جا گذاشتند.

به نقل از ایوب ماحوزی سرپرست این تیمها در این مسابقات که با حضور پرشور بیش از ۱۰۰۰ کشتی گیر از سراسر کشور برگزار شد، در رشته فرنگی میثاق شعله در ۳۸ کیلوگرم خردسالان، رضا غلامیان در ۵۳ کیلوگرم خردسالان و حمید یحیایی در ۳۲ کیلوگرم نونهالان موفق به کسب مدال برنز شدند و امیرمهدی رستمی در ۴۲ کیلوگرم خردسالان پنجم شد. همچنین در نتایج تیمی، تیم کشتی فرنگی خردسالان استان با کسب نتیجه ای بی سابقه بالاتر از استان های صاحب نام دررشته فرنگی ازجمله فارس، توابع تهران، قم و اردبیل در جایگاه هشتم کشور ایستاد.

گفتنی است در پایان مسابقات کاپ ارزشمند اخلاق به واسطه رعایت اخلاق وادب پهلوانی و انضباط تیمی به سرپرست تیم فرنگی نونهال استان بوشهر جناب آقای ایوب ماحوزی تعلق گرفت. همچنین کشتی گیران افتخارآفرین استان آقایان میثاق شعله، امیرعلی غلامیان،حمید یحیایی و امیرمهدی رستمی از سوی کادر فنی تیمهای ملی پایه به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

IMG_7650 IMG_7653 IMG_7654  index

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین