کد خبر: DT-21187
تعداد بازدید: 56بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">- مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به كاهش زمان تعمیرات اساسی مجتمع در سال ۹۳، از تحقق یك میلیارد دلار درآمد بیشتر نسبت به زمان مشابه در سال قبل خبر داد.</span>

به نقل از روابط عمومی شركت مجتمع گاز پارس جنوبی، مسعود حسنی با اعلام این خبر گفت: یك میلیارد دلار درآمدی كه در پی كاهش زمان تعمیرات اساسی در سال ۹۳ برای كشور به دست آمده است، معادل هشت روز تولید مجتمع است.

وی در ادامه افزود: مجتمع گاز پارس جنوبی با تلاش شبانه‌روزی كاركنانش، همواره در حال افزایش تولید است و هم‌اكنون ۵۳ درصد گاز كشور را تولید می‌کند.

حسنی با اشاره به استراتژی مجتمع در چشم‌انداز ۱۴۰۴ اظهار داشت: بیانیه چشم‌انداز مجتمع «سرآمد در عملیات و رقابت‌پذیر در تراز جهانی» است و بر این اساس، استراتژی‌های كل سازمان تدوین شده است و كاركنان ما در حال تلاش برای تحقق این استراتژی‌ها هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: مدیریت عملكرد در مجتمع گاز پارس جنوبی اهمیت ویژه‌ای دارد و ما در پی آن هستیم كه با تعریف شاخص‌های مهم موفقیت و معیارهای آن، فرهنگ سازمانی‌مان را متناسب با مدیریت عملكرد برنامه‌ریزی كرده و همچنین با جایگزینی ارزیابی عملكرد سازمان به جای ارزیابی عملكرد افراد، به بهره‌وری كامل دست یابیم.

حسنی در پایان خاطرنشان کرد: ما همواره رضایتمندی كاركنان‌مان را سنجیده‌ایم و خوشبختانه به نتایج خوبی نیز دست یافته‌ایم، به ‌گونه‌ای كه رضایت‌مندی كاركنان‌مان از ۳۸ درصد در سال ۹۱ به ۵۶ درصد در سال ۹۳ ارتقا یافته است و تلاش ما این است كه با انجام اقدامات اصلاحی و توجه به نقاط قابل بهبود، این سیر صعودی در سال ۹۴ نیز ادامه پیدا كند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین