شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-23541
تعداد بازدید: 65بازدید
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">فرمانده سپاه امام علی (ع) تنگستان گفت: داعش تفکر خطرناک و بزرگ‌ترین فتنه امروز جهان اسلام است که دشمنان قسم‌خورده برای از هم پاشیدن کشورهای اسلامی آن را به وجود آورده‌اند.</p>
&nbsp;

محمدعلی ملاکی ظهر امروز در جمع رؤسای شورای اقشار بسیج تنگستان گفت: قدرت‌های جهانی عزت و اقتدار اسلام را نمی‌توانند تحمل کنند و تشکیل داعش خود حرکتی در دل اسلام برای خروشاندن جمعیتی علیه جمعیتی دیگر از مسلمانان با القا تفکرات زشت و پوچ است که متأسفانه نتیجه اقدامات خصمانه آن‌ها وقوع جنایات وحشیانه‌ای در کشورهای مسلمان شده است.

وی افزود: دشمن در اتاق فکرش برای ریزترین تحرکات منطقه‌ای برنامه‌ریزی می‌کند و هدفش این است که با توان اسلام علیه اسلام حرکت کند و در این راستا با بصیرت زدایی از افکار عده‌ای آن‌ها را متقاعد می‌کند تا مسلمان علیه مسلمان لشکرکشی کند.

ملاکی گفت: داعش تفکر خطرناک و بزرگ‌ترین فتنه امروز جهان اسلام است که دشمنان قسم‌خورده برای از هم پاشیدن کشورهای اسلامی آن را به وجود آورده‌اند.

وی خطاب به روسای اقشار بسیج گفت: باید از پایه به اهمیت کار بسیج ایمان داشته باشید و تقویت اعتقاد و بصیرت افزایی را از بدنه بسیج شروع کنیم.

فرمانده سپاه تنگستان تصریح کرد: مهم‌ترین چیزی که ما را در اموراتمان موفق می‌کند عامل بودن به آنچه بر زبان می‌آوریم خواهد بود و با برنامه‌ریزی مداوم است که به این موفقیت نائل می‌شویم.

وی اظهار داشت: امروز مهم‌ترین بحث نظام ما توافق هسته‌ای است و ما به‌عنوان بخشی از جامعه و مجموعه بزرگ بسیج چشم و نگاهمان به منویات رهبر معظم انقلاب است و حمایت رهبری از گروه مذاکره‌کننده برای ما کافی است تا همه اتفاقات پیش رو را به فال نیک بگیریم و به آینده امیدوار باشیم.

ملاکی گفت: کلیات این توافق برای ایران اسلامی راهگشا و خوب خواهد بود گرچه مقام معظم رهبری فرموده‌اند که نسبت به دشمن نمی‌توان خوش‌بین بود ولی امیدوارانه باید به جلو حرکت کرد و روحیه نشاط و امید به آینده باید تقویت شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک بودن انتخابات هدف بسیج حضور حداکثری در انتخابات و تعیین شاخص‌هایی است که رهبری معظم انقلاب همواره به آن اشاره داشته و دارند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین