کد خبر: DT-51101
تعداد بازدید: 267بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵
حجت‌الاسلام عباس فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان از دستگیری دو تن از توزیع کنندگان مواد مخدر که بصورت سازمان یافته در امر خرید و فروش و حمل و توزیع مواد مخدر دست داشته‌ اند توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر استان و کشف ۶۰۴ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در یک کامیونت ایسوزو جاسازی شده بود در محور اهرم برازجان خبر داد.

حجت‌الاسلام عباس فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان از دستگیری دو تن از توزیع کنندگان مواد مخدر که بصورت سازمان یافته در امر خرید و فروش و حمل و توزیع  مواد مخدر دست داشته‌ اند توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر استان و کشف ۶۰۴ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در یک کامیونت ایسوزو جاسازی شده بود در محور اهرم برازجان خبر داد. فقیه در ادامه بیان داشت که محموله ی کشف شده توسط عده ای از سوداگران مرگ در یکی از استانهای جنوبی کشور بارگیری شده بود و قرار بود بار مکشوفه در یکی از شهرهای شمالی استان جهت توزیع تخلیه گردد.
دادستان عمومی و انقلاب تنگستان از دستگیری دو تن از متهمان با هویت ( ی . ر ) و (ع . ک ) اهل استانهای هرمزگان و فارس خبر داد و بیان داشتند که هر دو متهم با صدور قرار بازداشت موقت توسط بازپرس ویژه پرونده ،روانه زندان گردیده و تلاشها جهت دستگیری دیگر متهمان پرونده که متواری می باشند ادامه دارد.
حجت الاسلام عباس فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان با بیان این نکته که در مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر به همراه دیگر همکارانشان در مجموعه قضایی و انتطامی شهرستان هیچ گونه مماشاتی نخواهند داشت و با قاطعیت با جرایم مواد مخدر برخورد خواهند نمود.
فقیه در پایان از همه عوامل دخیل در دستگیری متهمان بویژه بازپرس محترم تنگستان و همچنین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و شهرستان تنگستان سپاسگزاری و قدردانی نمودند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
دلیران دشتی و تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ مهر ۱۳۹۵ در ۱:۱۸ ق.ظ
با سلام و سپاس از دادستان محترم تنگستان که با وروود ایشان به شهرستان، بارقه های امید در دلهایمان زنده گردیده است. خدا به ایشان قوت عنایت نماید.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین