کد خبر: DT-30555
تعداد بازدید: 205بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴
غلامرضا ترک‌زاده فرماندار تنگستان در مراسم افتتاح دبستان شش کلاسه خیر ساز در روستای سمل شمالی از توابع بخش مرکزی شهرستان با بیان اینکه خیران مدرسه ساز نقش مهمی در تامین فضاهای آموزشی دانش‌آموزان دارند اظهار داشت: خیران مدرسه‌ساز با ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی نقش مهمی در تامین زیرساخت‌های پیشرفت علمی دارند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری تنگستان، غلامرضا ترک‌زاده فرماندار تنگستان در مراسم افتتاح دبستان شش کلاسه خیر ساز در روستای سمل شمالی  از توابع بخش مرکزی شهرستان  با بیان اینکه خیران مدرسه ساز نقش مهمی در تامین فضاهای آموزشی دانش‌آموزان دارند اظهار داشت: خیران مدرسه‌ساز با ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی نقش مهمی در تامین زیرساخت‌های پیشرفت علمی دارند.
فرماندار تنگستان جایگاه آموزش و پرورش در تربیت انسان‌ها مهم دانست و خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری در بخش آموزش و پرورش آینده کشور درتوسعه و پیشرفت با تربیت نیروهای متخصص فراهم می‎کند.
وی  نیروی انسانی  متخصص را به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه برای توسعه و پیشرفت نام برد و تربیت سرمایه‌های انسانی کارآمد را نیاز اصلی ارتقا شاخص‌های آموزشی در کشور دانست.
ترک‌زاده با اشاره به اینکه تخریب و بازسازی ۳۰ واحد آموزشی  در تنگستان در برنامه قرار دارد گفت: ازمجموعه ۳۰ واحد آموزشی دردست ساخت  ۹ واحد آن با مشارکت خیران ساخته و تکمیل شده است .
وی بااشاره به اینکه ۵۰ میلیارد ریال به امر ساخت فضای آموزشی در تنگستان تخصیص یافت افزود: از مجموعه اعتبارات تملک دارایی  سرمایه‌ای واعتبارات ردیف‌های مختلف ۵۰ میلیارد ریال برای نوسازی مدارس تنگستان در اختیار اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر قرار گرفته است.
فرماندار تنگستان بااشاره به اینکه خیران سال تحصیلی گذشته ۴۰ میلیارد ریال در مدرسه سازی سرمایه‌گذاری کرده‌اند افزود: تا زمانی که فرهنگ خیرخواهی در جامعه اسلامی برقرار باشد  همواره بستر برای رشد و ارتقای جامعه فراهم است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین