جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 24
کد خبر: DT-46822
تعداد بازدید: 96بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۵
با اشاره به هفته بهزیستی و تامین اجتماعیمددجویان تحت حمایت نهادهای حمایتی نظیر بهزیستی و کمیته امداد نیازمند توجه بیشتری هستند امید وارم مسئولان در گره گشایی از مشکلات آنان تلاش بیشتری کنند.

شورای نگهبان یکی از دست آوردهای مهم انقلاب اسلامی است که  در حفظ و تداوم انقلاب، نقش آفرین بوده است.
شورای نگهبان  مانعی نفوذ ناپذیر بر سر راه نااهلان و ایادی استکبار برای جلوگیری از نفوذ آنان به ارکان نظام اسلامی است و با قاطعیت در برابر زیادخواهی های ایستادگی میکند و همین امر باعث خشم دشمن و هجمه‌های ناجوانمردانه ایادی دشمن به این نهاد انقلابی شده است.
بدون تردید اگر این نهد ارزشی نبود امروز افراد نا اهی و نامحرم در مراکز تصمیم ساز کشور نفوذ کرده و ضربه جبران ناپذیری به آن انقلاب و نظام اسلامی وارد می کردند.

با اشاره به فاجعه انتشار فیش های حقوقی سرسام‌آور
وظیفه نهادهای نظارتی در قبال خائنین به بیت المال سنگین است زیرا این افراد زمینه بد بینی به  نظام اسلامی و بدنامی سایر مدیران خدوم و پاکدست کشور را فراهم کرده اند لذا گناهشان بزرگ و نابخشودنی است.
مقام معظم رهبری این اقدام را غیر منصفانه ؛ ظالمانه و همچنین خلاف شرع و گناه نابخشودنی عنوان فرمودند بنابراین مسئولان باید در برخورد قاطع با این فاجعه اراده مصمم داشته باشند .
با اشاره به تودیع و معارفه فرماندار شهرستان تنگستان
از خدمات و تلاش‌های فرماندار سابق در پیشرفت شهرستان و توجه ویژه به بخش دلوار  قدردانی نموده و برای  فرماندار جدید شهرستان آرزوی موفقیت می نمایم
انتظار می رود همان توجه و نگاه ویژه به زادگاه شهید رئیسعلی دلواری تداوم داشته باشد ودر جهت محرومیت زدایی و رفع مشکلات و کمبودهای مردم اقدام وعمل انقلابی صورت گیرد.
مردم حماسه آفرین بخش دلوار با مشکلات عدیده ای  دست و پنجه نرم می کنند که رفع این مشکلات را از مسئولان استانی خواهانیم.
در بحث زیر ساخت و تجهیزات درمانی مشکلات ابتدایی در این بخش وجود دارد و در شب مردم شهر و قریب ۴۰ روستا  برای تزریق یک آمپول معمولی و یا حتی تهیه داروی سرماخوردگی مجبور به مراجعه به شهرهای دیگر هستند که این سزاوار مردم نیست.
جاده و راههای بخش علیرغم پر تردد بودن  کم عرض ؛فاقد شانه و فاقد خط کشی لازم  است و مردم  هر چند روز خبر ناگوار درگذشت عزیزان خود را براثر تصادف در این جاده می شنوند که امیدواریم هرچه سریعتر مرتفع گردد.
موضوع بحران آب شرایط در بخش دلوار از سایر نقاط استان حادتر و جدی تر است و مردم در شهر و خصوصا  برخی روستاها را روزهای متمادی بدون یک قطره آب سپری می‌کنند حتی در ماه مبارک رمضان هم شرایط تغییری نداشته است .
کتابخانه شهر دلوار حدود ده ماه قبل و در هفته دولت با حضور استاندار و جمعی مسئولان استانی افتتاح رسمی شده اما هنوز برای مردم و خصوصا جوانان قابل استفاده نیست و جوانان در اوقاف فراغت سرگردان هستند.
چه کسانی باید پاسخگوی این نبازها و مشکلات ابتدایی مروم باشند این مردم همان مردم  علاقه مند به  انقلاب  و وفادار در همه صحنه های سرنوشت ساز نظام اسلامی هستند بنابراین رفع این حداقل ها کمترین خدمتی است که میتوان  به آنها تقدیم کرد.
برگزاري كنفرانس نمايشي منافقين در فرانسه پرده از چهره حاميان تروريسم برداشت و ماهيت واقعي مدعيان دروغين مبارزه با تروريسم را برملا كرد
واكنش وزارت خارجه ما در برابر اين گستاخي رژيم فرانسه چه بوده است ؟!
اگر ايران به يك گروه برانداز و مخالف رژيم فرانسه اجازه چنين نشستي مي داد واكنش سفارت انها چه بود؟!
كمترين پاسخ به اين گستاخي ها پاسخ كوبنده به انان احضار و اخراج سفير كشور فرانسه است

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین