This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-54839
تعداد بازدید: 167بازدید
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۵
انقلاب شکوهمند اسلامی معجزه بزرگ قرن است و باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جامعه و بویژه برای نسل جوان بازگو شود و نقش ولایت فقیه در پیروزی انقلاب و تداوم آن تبیین شود.

با اشاره به دهه فجر انقلاب اسلامی

انقلاب شکوهمند اسلامی معجزه بزرگ قرن است و باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جامعه و بویژه برای نسل جوان بازگو شود و نقش  ولایت فقیه در پیروزی انقلاب و تداوم آن تبیین  شود.
رسالت آموزش و پرورش و دانشگاه ها در آشنایی فرزندان ما به گفتمان انقلاب اسلامی و منظومه فکری امام و رهبری  بسیار سنگین است .

پیروزی انقلاب اسلامی تجلی پیروزی مستضعفین بر مستکبرین بود و حکومت نمودن مستضعفین در جهان را جزء  اراده الهی است

از برنامه های همیشگی دشمنان انقلاب اسلامی دور نگه داشتن نسل جوان از ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی است.

دشمنان در سالیان گذشته در قالب برنامه های مختلف خود به دنبال فاصله انداختن جوانان با ارزش‌های دینی و انقلابی هستند و اینکه ثمرات و برکات انقلاب اسلامی در بین مردم و بخصوص جوانان را کم رنگ جلوه دهند.

همه مبلغان دینی و متولیان فرهنگی نظام باید از فرصت دهه فجر انقلاب اسلامی برای بیان دستاوردهای گسترده انقلاب اسلامی به مردم و جوانان بیش از گذشته اهتمام کنند.

انقلاب اسلامی دارای برکات بسیاری است که مهمترین آنها همان استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی است و همه ما باید همواره قدردان  این نظام ارزشی و ستون مستحکم آن یعنی ولایت فقیه را باشیم.

با اشاره به حادثه ریزش ساختمان پلاسکو در تهران که طی آن عده‌ای از هموطنان و آتش نشانان جهادگر مجروح شدند جمعی هم مظلومانه دعوت حق را لبیک گفتند، حادثه‌ای هشدار دهنده و تاسف برانگیز بود.

ضمن تسلیت

این حادثه ناگوار موجب تاثر و نگرانی عمیق رهبر معظم انقلاب، مسئولان و مردم شد و نیروهای امدادرسان در این حادثه به موقع و با مجاهدت تلاش کردند.

چند نکته قابل ذکر

مهمترین صحنه های این حادثـــه جلوه ایثارگری و روحیه بسیجی آتش‌نشانان قهرمانی است که ابتدا با شجاعت و غیرت مردم را به ‌سلامت از محل حادثه بیرون بردند اما خود گرفتار شدند و در این راه جان خود را هم فدا کردند

حدیثی است  از پیامبر اعظم(ص)
کسی که جلوی هجوم آب و آتش را بگیرد و مسلمانان را از سیل و آتش نجات دهد بهشت بر او واجب می‌شود،

آتش نشانان در این حادثه جان خود را برای نجات جان مسلمان دیگر در طبق اخلاص گذاشتند؛ و یک ملت را داغدار نمودند اما برای خود بهشت الهی و نعمت های بهشتی را بدست آوردند.

نکته دوم این حادثه یک هشدار است هم به مسئولان و هم به مردم

این حادثه خسارت‌های مالی و جانی زیادی به مردم وارد کرد ، در حالی که ساختمان‌های با قدمت پلاسکو باز هم  در تهران و کلان شهر ها وجود دارد، لذا این حادثه هشداری برای مسئولان است تا با تدبیر و مدیریت دقیق‌تر  و با مجهز شدن به تجهیزات مورد نیاز از وقوع حادثه ای  مشابه پیشگیری کنند.

نه تنها تهران همه شهرها باید به این مهم توجه کنند در شهر دلوار هم با وجود احداث این مجتمع های تجاری و وجود اسکله و امثالهم نیازمند تجهیزات آتش نشانی و اطفاء حریق می باشد لذا مسئولان در بودجه سال جاری، باید نگاه ویژه‌ای به آتش‌نشانی داشته باشند.
هشدار به مردم است تا مسائل ایمنی را جدی بگیرند حادثه ساختمان پلاسکو اثر بی‌توجهی صاحبان این املاک و مغازه‌ها به مسائل ایمنی است حواسمان باشد اگر آتش نشانی و یا اداره برق و یا گاز موارد ایمنی را تذکر می دهند آنهارا جدی بگیریم. کما اینکه  اگر آن هشدارهای مکرر شهرداری و آتش نشانی در مورد پلاسکو هم جدی گرفته می شد امروز یک ملت عزدار و متاثر نبودند.

تلاش رسانه‌های بیگانه برای ایجاد شایعات در مورد ساختمان پلاسکو،  مردم باید اخبار درست و موثق این حادثه را از طریق رسانه‌های ملی و سایت‌های معتبر پیگیری کنند و به اخبار شبکه‌های بیگانه توجه نکنند .زیرا رسانه های بیگانه دلسوز ما و سرزمین اسلامی ما نیستند.

با اشاره به انتصاب بخشدار جدید

توفیق خدمتگذاری به مردم را مرهون خون پاک شهدا است

با قدردانی از خدمات و تلاش‌های بخشدار سابق و سرپرست محترم بخشداری و تبریک انتصاب بخشدار جدید

اگر در مدت خدمت، در مسیر رضایت الهی حرکت کنیم و این فرصت مسئولیت  را پلی برای خدمت به مردم قرار دهیم، سعادتمند خواهیم بود.

متاسفانه این بخش هنوز تا جایگاهی که شایسته آن است فرسنگ ها فاصله دارد که امیدواریم با تلاش دولت و مسئولان شاهد رفع مشکلات و ارتقاء این بخش و تحقق مطالبات مردم باشیم.

بخش دلوار علیرغم نام و نشان رفیع خود اما متاسفانه بدلیل کم توجهی مدیران همچنان   از جمله بخش های محروم استان است و نیاز به مدیرانی  دارد که به جای تمرکز بر درگیری‌های سیاسی، به توسعه و پیشرفت این بخش تمرکز کند.

امیدواریم بخشدار جدید به حاشیه های بی ارزش سیاسی اعتنا نکنند و در خدمت مردم و اهل کار و تلاش باشند و  در مسیر توسعه و پیشرفت این بخش گام بردارند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین