کد خبر: DT-24977
تعداد بازدید: 164بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴
<div class="nwstxtinfotitle">
<p class="nwstxtlead">خستگی را خسته کرده‌اند این افسران مخلص ولایت تا خاییز تنگستان قرار عاشقی‌شان برای خدمت به انقلاب و نظام و رفع محرومیت باشد و اینجا آفتاب سوزان و عطش این روزهای جنوب عاشقانه‌های حضورشان را هرگز به هم نمی‌زند.</p>

</div>
&nbsp;

۳۲ ایثارگر؛ ۳۲ مخلص و ۳۲ جهادگر بسیجی آمده‌اند تا به مردم خطه محروم خاییز تنگستان خدمتی کرده باشند و در ۱۵ روز حضور با ایثارشان دستی به رفع محرومیت‌های دیار گردشگری تنگستان بکشند.

اینجا روستای خاییز تنگستان است که به لحاظ کمبودهای مختلف برخی از مردمان دیارش دل به هجرت سپرده‌اند و عده‌ای مانده‌اند تا بار حضورشان با چاشنی کم و کاستی‌ها سنگین شده باشد.

خاییز قرار حضور ۳۲ اخلاص‌گر بسیجی است که همه دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی هستند و قد به قامت ایثار راست نموده‌اند و کمر همت را برای خدمت به مردمان این دیار بسته‌اند تا اندکی از این نداشتن‌ها را کم کنند و خلاصه قطره‌ای به دریای چشمان منتظر به کمک مردمانش باشد به امید قبولی حق ان‌شا‌ءالله.

شور و حال خاصی برپا بود و کارها همه تقسیم شده بود.

برادرانی که در گرمای ۴۰ درجه کار بنایی و ساخت حسینیه به ابعاد ۳۰۰ متر را در دستور کار داشتند یا عده‌ای که برگزاری یادواره شهید برای کبوتران خونین بال این دیار را برنامه‌ریزی می‌کردند.

 همه دست به کار شده‌اند و گوشه‌ای از فعالیت جهادی را به نام بسیج رقم می‌زنند اینجا من معنایی ندارد و خبری از ادعا و توقع نیست.

اینجا چشم‌داشت‌ها اخروی است و از لحظه لحظه حضور ایثار و اخلاص می‌بارد کارها تقسیم شده است و کارهای سنگین و مردانه را برادران بسیجی انجام می‌دهند و امورات فرهنگی و آموزشی توسط خواهران بسیجی انجام می‌شود.

قرار است در این اقامت ۱۵ روزه بسیجیان دانشجو ضمن ساخت حسینیه این روستا؛ یک یادواره شهید برگزار شود و کلاس‌های مختلفی در زمینه قرآن، خیاطی، نقاشی، زبان انگلیسی و ادبیات برگزار شود و همچنین مسابقات ورزشی برای جوانان خائیزی تدارک دیده شده است.

وقتی در روستای خاییز چرخی می‌زنی دیدگان نظاره‌گر ما فقط تلاش و همتی را می‌بیند که مثال زدنی است و زبان تشکر یکی از اهالی این روستا دلیلی بر ادعای ماست.

وقتی با اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا نیز در صحبت را باز می‌کردیم چیزی جز تشکر و سپاس را نمی‌شنیدیم که به طور حتم آنها زبان گویای مردم این دیار بودند.

خلاصه قصه در نیمه راه است و امروز روز ششم بود که ما به دیدار این سفیران تلاش و ایثار سری زدیم و هر آنچه دیدیم به مدار قلم روی کاغذ آورده شد تا همگان قصه ایثار این بچه بسیجی‌های مخلص که به حق افسران ولایت هستند را بشنوند و بعضا در قاب تصویر نیز به نظاره بنشینند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
علی مراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۳ ق.ظ
والله قدر بسیج را نمی دانیم
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین