جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 20
کد خبر: DT-21630
تعداد بازدید: 135بازدید
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴
بوبان کواچ تصمیم دارد به ترکیب تیم برنده اش دست نزند. او امروز هم تمام وقت از شهرام محمودی بازی گرفت و بیشترین امتیازات را با او بدست آورد.

محمودي مهره كليدي تيم ملي؛ شهرام محمودي پشت خط زن تيم ملي واليبال در بازي ديشب با لهستان هم مثل بازي هاي قبلي از همان اول در تركيب تيم ملي بود. او مثل بازي هاي قبل هربار با پاس هاي سعيد معروف، به پرواز در آمد و با اسپك هايش، امتياز روي امتيازات ايران گذاشت. شهرام محمودي كه قبل از پرواز تيم به اردوي فنلاند مصدوم شد، تقريبا تمرين ١٠ روزه اي را از دست داد.

او اما از اردوي جمهوري چك خودش را رساند و با شروع بازي هاي ليگ جهاني ٢٠١٥ و ست سوم بازی با لهستان شروع موفقی را رقم زد. پشت خط زن ملي پوش در آن بازي ١٦ امتياز گرفت. او در بازي هاي بعدي هم هر بار به زمين رفت بار اصلي حملات تيم ملي واليبال را به دوش كشيد.

يكه تازي محمودي در تهران هم قطع نشد او دربازي با آمريكا هم پرامتياز ترين بازيكن شناخته شد و حتي با پايان هفته ششم ليگ جهاني هم با ١٥٢ اسپك و بيش از ٥٢ درصد موفقيت نفر اول اسپوكرهاي ليگ جهاني است. او ديشب در بازي اول هفته هفتم با لهستان هم مثل هميشه با پروازهايش امتياز جمع كرد و با ١٨ امتياز، امتياز آورترين بازيكن بازي لقب گرفت و البته خسته ترين شاگرد كواچ.

منبع: خبرآنلاین
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین