کد خبر: DT-42778
تعداد بازدید: 56بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تاکنون ۷۶ هزار تن محصول از کشاورزان استان بوشهر خریداری و در انبارها ذخیره شده که نسبت به سال قبل رشد ۳ برابری نشان می‌دهد.

سید محمد هاشمی در گفت‌و‌گو از تعیین ۴ مرکز خرید گندم از کشاورزان استان بوشهر خبرداد و  اظهار داشت: ۴ مرکز خرید شامل کارخانه‌های آراد برازجان، دشتی، سیلوی برازجان و مجتمع انبارهای چغادک برای تحویل گندم کشاورزان تعیین شده است.

وی از افزایش ۳ برابری خرید گندم از کشاورزان استان بوشهر خبرداد و گفت: سال قبل در مجموع ۲۵ هزار تن محصول گندم کشاورزان استان بوشهر خریداری  شد و این در حالی است که  امسال تاکنون ۳ برابر سال قبل محصول گندم از کشاورزان خریداری شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تاکنون ۷۶ هزار تن محصول از کشاورزان استان بوشهر خریداری و در انبارها،  ذخیره شده است.

هاشمی اشاره به بیشترین خرید گندم در استان بوشهر بیان کرد: در ۳۵ روز گذشته از ۷۶ هزار تن محصول گندم خریداری شده استان بوشهر بیشتر محصول تحویل مجتمع انبارهای چغادک به میزان ۳۰ هزار تن شده است.

وی قیمت خرید گندم از کشاورزان استان بوشهر مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: گندم معمولی هر کیلوگرم ۱۲ هزار و ۷۰۵ ریال و گندم دوروم هر کیلوگرم ۱۳ هزار و ۶۸ ریال  از کشاورزان استان بوشهر خریداری و تحویل انبارها می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر از پرداخت وجه گندم خریداری شده به کشاورزان در کوتاه‌ترین زمان خبرداد و گفت: سامانه بانک کشاورزی برای خرید تضمینی گندم در مراکز خرید گندم ایجاد شده که بانک کشاورزی همزمان با تحویل گندم درکمترین زمان، وجه گندم تحویلی را به حساب کشاورزان واریز می‌کند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین