یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-34766
تعداد بازدید: 66بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴
هافبک بوسنیایی تیم در حال سقوط به دسته دوم ترکیه ترجیح داد ادامه دوران حرفه ای فوتبالش را در سپاهان سپری کند.
به گزارش دلیران تنگستان به نقل از مشرق – سینجاد ایبرویچ ۳۰ ساله خرید جدید سپاهان در فاز هجومی خواهد بود. ایگور استیماچ می‌خواهد از بازیکن اسبق هایدوک اشپلیت کرواسی در پست پشت مهاجمانش بهره ببرد. خرید جدید نصف جهانی‌ها سال ۲۰۱۱ از هایدوک راهی لیگ‌برتر روسیه و تیم سرشناس لوکوموتیو شده است.

خرید جدید سپاهان از قعرنشین لیگ یک ترکیه +عکس

* تسخیر دروازه گالا و ترابوزان
ایبرویچ ابتدای فصل ۱۳-۲۰۱۲ لیگ‌برتر ترکیه راهی تیم گازیانتپ‌اسپور شد و از قضا نمایش قابل قبولی داشت. سینجاد در اولین فصل حضورش به ترابوزان و گالاتاسرای دو تیم سرشناس فوتبال ترکیه گل زد تا در نیم‌فصل مورد توجه کاسیر پاسا دیگر تیم لیگ‌برتری قرار بگیرد.

سینجاد که انگار بدش نمی‌آمد مارکوپولو باشد نیم‌فصل دوم برای کاسیر ۴ گل زد. این هافبک بوسنیایی در ابتدای لیگ ۱۴-۲۰۱۳ راهی ارسی اسپور شد تا یک فصل و نیم برای این تیم بازی کند. حاصل حضور ایبرویچ در ۳۰ بازی زدن ۴ گل بود.

به این ترتیب پرونده حضور این هافبک طراح در لیگ برتر ترکیه با انجام ۵۷ بازی و زدن ۱۰ گل بسته شد.

* حضور در تیم رو به سقوط
مارکوپولوی بوسینایی نیم‌فصل دوم لیگ ۲۰۱۵-۲۰۱۴ مسافر مقدونیه شد. سینجاد ۱۳ بازی برای وادار در لیگ‌برتر مقدونیه انجام داد و ۵ گل زد.

جالب اینکه از ابتدای فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ یک ترکیه دوباره به این کشور برگشت تا این بار در سطح دوم فوتبال این کشور برای کارسیاکا بازی کند. نتیجه حضور مارکوپولو در این تیم جالب نبود. سینجاد فقط یک مرتبه وارد ترکیب اصلی تیم جدیدش شد تا طی ۲۲۶ دقیقه هیچ گلی به ثمر نرساند.

در نهایت کارسیاکا با ۱۳ امتیاز تیم آخر جدول ۱۸ تیمی لیگ دسته اول ترکیه شده تا در نیم‌فصل بهترین تصمیم جدایی سینجاد از این تیم رو به سقوط باشد.

حال باید دید هافبک جدید سپاهان بعد از تجربه ناموفق در لیگ دسته اول ترکیه چه سرنوشتی در نصف جهان خواهد داشت!

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین