یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-31603
تعداد بازدید: 133بازدید
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۴
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران از ظرفیت‌هایی برخوردارند که کشور روسیه به آن نیاز دارد، از اعلام آمادگی روسیه جهت پشتیبانی تجهیزاتی به نیروهای مسلح کشور در تمامی ابعاد دفاعی خبر داد.
به گزارش دلیران تنگستان به نقل از مشرق، امیر «احمدرضا پوردستان» فرمانده نیروی زمینی ارتش در پاسخ به فضای مثبت ایجاد شده و امکان گسترش روابط نظامی با کشور روسیه اظهار داشت: بحمدالله کشور روسیه اعلام آمادگی کرده تا در تمامی حوزه‌های تجهیزاتی و دفاعی که مورد نیاز جمهوری اسلامی است کمک و پشتیبانی لازم را داشته باشد.

خرید تانک تی 90 در دستور کار نزاجا

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار خوبی در سطح نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که ارتش روسیه به آن نیاز دارد، بر تعامل دفاعی و نظامی دو کشور تاکید کرد و افزود: قطعا یکی از مواردی که در دستور کارنیرو زمینی قرار دارد خرید تانک پیشرفته تی ۹۰ و همچنین سلاح‌ها و تجهیزات سبکی است که در عرصه فضای جنگ‌های نیابتی مورد نیاز ما است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با ابراز خرسندی از روند اجرایی شدن قرارداد اس ۳۰۰ گفت: برای خرید دیگر سامانه‌های دفاعی از کشور روسیه نیز کارهای لازم صورت می‌گیرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین