کد خبر: DT-20292
تعداد بازدید: 55بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خدمات رایگان دندانپزشکی و دیابت در استان بوشهر ارائه می‌شود.</span>

حیدر عزیزنژاد ظهر دوشنبه در نشست با اعضای بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور توسعه بخش سلامت در استان بوشهر صورت گرفته است و در این راستا طرح‌های مهمی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: دولت یازدهم طرح تحول سلامت را اجرا کرد و این طرح نقش بسیار خوبی در ارائه خدمات مناسب به بیماران و همچنین کاهش هزینه‌های درمانی داشته است و شاهد رضایت‌مندی مردم از این خدمات هستیم.

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بهبود وضعیت بهداشت محیط در استان بوشهر را به عنوان یکی از طرح‌های مهم این دانشگاه عنوان کرد و افزود: اجرای طرح‌های ویژه شناسایی و درمان بیماران قلبی و عروقی و دیابت را در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: استانداری بوشهر دو طرح مهم در بخش سلامت دارد که یکی از طرح‌ها مربوط به ارائه خدمات رایگان دهان و دندان به همه افراد زیر ۱۴ سال استان بوشهر است.

عزیزنژاد به ظرفیت بالای بسیج جامعه پزشکی اشاره و خاطرنشان کرد: بسیج جامعه پزشکی به عنوان بازوی کمکی دانشگاه علوم پزشکی نقش مهمی در اجرای طرح‌های بخش بهداشت و سلامت دارد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: توسعه بخش سلامت در استان بوشهر در سال‌های اخیر به خوبی مورد توجه قرار گرفته است و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

حسن ملکی زاده بر لزوم نگاه ویژه به بخش بهداشت و سلامت در استان بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر همواره برای اجرای طرح‌های بخش سلامت آماده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین