کد خبر: DT-23502
تعداد بازدید: 594بازدید
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۴
وی اظهارداشت: تجهیزات درمانی و تشخیصی به بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم  از جمله رادیولوژی امسال تحویل می‌شود.
به گزارش دلیران تنگستان، رضا رضایی مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت در جلسه با فرماندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان تنگستان با بیان اینکه مراکز درمانی تنگستان به امکانات مورد نیاز تجهیزمی‌شود اظهارداشت: تجهیزات درمانی و تشخیصی به بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم  از جمله رادیولوژی امسال تحویل می‌شود.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی مطلوب در شهرها از اهداف اجرای طرح توسعه نظام سلامت است افزود: یکی از طرح‌های نظامت سلامت جلوگیری ازمهاجرت مردم به شهرها بزرگ و مراکز استانها است که تحقق این مهم نیاز به تجهیز مراکز درانی به امکانات مورد نیاز است که محق شده است.

مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه ۲۰ دستگاه رادیولوژی به مراکز درمانی کشور واگذار شد  گفت: وزارت بهداشت و درمان ۳۰ دستگاه رادیولوژی خریداری کرده که ۲۰ عدد از این تحویل مراکز درمانی شد و ۱۰ دستگاه دردیگر بزودی از گمرک ترخیص و در اختیار مراکز درمانی قرار می‌گیرد.

رضایی از تحویل یک دستگاه سونوگرافی جدید به بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم تا چند هفته دیگر خبر داد.

مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت درمان و بهداشت کشورافزود: بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم به ۴ تخت ccu مجهز می‌شود که بتواند مریض‌هایی که به مراقبت‌های ویژه نیاز دارد بستری کند.

وی از تجهیز بیمارستان امام حسین(ع) شهر اهرم را به دستگاه اندوسکوپی خبرداد و گفت: امسال خدمات دندانپزشکی در تمام بیمارستانهای دولتی کشور ارائه می‌‌شود تا مردم بتوانند این خدمات با قیمت پایین دریافت کنند.

رضایی با بیان اینکه یک دستگاه یونیت دندانپزشکی به بیمارستان امام حسین(ع) شهر اهرم واگذار می‌شود تصریح کرد: ۱۵ میلیارد ریال برای خرید لوازم پزشکی به شهرستان تنگستان تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت رضایت مردم را جلب کرده است بیان کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت تا حد زیادی رضایت عمومی مردم در راستای خدمات مطلوب و ارزان درمانی را جلب کرده است.

دقیقا چند مدت پیش فرماندار تنگستان در گفتوگویی با سایت دلیران تنگستان این موارد را عنوان کرده بود که در نیمه اول سال ۹۴ در بخش بهداشت اتفاقات خوبی برای بیمارستان شهرستان خواهد افتاد و این جانب در این زمینه به طور جدی پیگیر کار و مطالبات مردم در این امر هستم.

منبع: پورتال فرمانداری

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 4 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۵۹ ب.ظ
شهر اهرم نیاز زیادی به پزشکان متخصص دارد که باید به این مسا له خیلی رسیدگی شود
از اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۲۷ ب.ظ
درود بر زحمت کشان ! چند ماه از راه اندازی مرکز درمانی (بزرگترین درمانگاه استان) گذشته ولی دریغغغغغغغغغغ از خدماتی درمانی در خور این مرکز و مردم اهرم حدود 700 پزشک متخصص و فوق تخصص در استان داریم سهم ما اهرمی ها از این پزشکان چند تاست ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ پارسال 80 پزشک متخصص و فوق تخصص قبل از راه اندازی درمانگاه جذب استان شد مسئولین شهرستان را مطلع کردیم ولی .......... تاوان چه چیزی را می پردازیم ؟
بيمار خسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۶ ب.ظ
باسلام وعرض ادب خدمت مسئولان ارجمند تقاضا ميكنم دكتر ان متخصص به اين بيمارستان بياند تا ما مجبور نشويم همه ماه با كلي دردسر وازدحام مريض به بوشهرمراجعه كنيم بخصوص دكتران دندان پزشكي غدد ومتابوليسم با تشكر فراوان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳ آذر ۱۳۹۵ در ۴:۱۷ ق.ظ
درود بر اقای رضا رضایی از مردان زحمت کش و نیک ایران هستند خیلی از شهر های ایران مدیون ایشون هستند درود بر شرف و غیرتتان
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین