دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-35699
تعداد بازدید: 68بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴
سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: فکر می‌کنم بازی بسیار دشواری مقابل تیم ژاپن خواهیم داشت. اگر به دنبال شکست دادن این تیم هستیم باید سخت تلاش کنیم.

به گزارش “دلیران تنگستان” و به نقل از فارس، محمد خاکپور پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیم ملی ایران مقابل چین اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم نظر خود را در مورد بازی بگویم پیروزی بزرگ مردم ایران که توسط حسن روحانی در عرصه سیاست به وجود آمد را تبریک می‌گویم. امیدوارم مردم ایران موفقیت‌های بزرگ بیشتری را تجربه کنند.

وی خاطرنشان کرد: تیم چین با وجود اینکه در ۲ بازی گذشته شکست خورده بودند اما با قدرت در این دیدار حاضر شدند و به آنها تبریک می‌گویم. چینی‌ها بازی را جدی گرفته بودند و به همین دلیل هم به آنها تبریک می‌گویم. احساس غرور می‌کنم که چنین بازیکنانی دارم و امیدوارم در بازی آینده هم بتوانیم پیروز شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در مورد اینکه آیا از دریافت ۶ امتیاز در گروه اول راضی است یا خیر تاکید کرد: تیم من فقط به قطری باخت که بازی فشرده‌ای برگزار کرد. در هر صورت کسب ۶ امتیاز یا ۹ امتیاز برای من مهم نیست چرا که به دنبال صعود بودیم و به این هدف خود رسیدیم، این مسئله برای من مهم بود.

وی افزود: تمامی تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات دشوار هستند و فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی کنیم. هدف ما فقط صعود بود و امیدوارم در دیدار آینده هم بتوانیم موفق باشیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.

خاکپور در مورد رویارویی با ژاپن در مرحله یک‌چهارم نهایی یادآور شد: ژاپن یکی از بهترین تیم‌های سازمان‌یافته این مسابقات است. فکر می‌کنم بازی بسیار دشواری مقابل این تیم خواهیم داشت. اگر به دنبال شکست دادن این تیم هستیم باید سخت تلاش کنیم. امیدوارم شاهد بازی زیبا و جذابی باشیم و سرانجام بتوانیم پیروز میدان شویم.

وی تاکید کرد: ژاپن فردا باید به میدان برود و به این ترتیب ما یک روز بیشتر استراحت خواهیم کرد و بازیکنان ما تازه‌نفس‌تر خواهند بود.

خاکپور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در ۳ دیدار از ۳ ترکیب متفاوت استفاده کرده گفت: در یک تورنمنت فشرده بازیکنان همچون مربی نیستند که ریکاوری کنند و باید توان بدنی آنها را تقسیم کنیم. به همین دلیل ما هم جابجایی‌هایی داشتیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین