کد خبر: DT-21455
تعداد بازدید: 508بازدید
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۴
مدیریت برق شهرستان تنگستان تا کنون اقدامات ارزنده ای از جمله: نصب روشنایی همراه با نصب ترانس و دیگر اقداماتی که برای زیبایی این گلزار ها لازم بود را در گلزارهای شهدای تنگستان انجام داده است و اداره برق تنگستان با مدیریت مهندس احمدی چیزی در این زمینه کم نگذاشته اند.

دلیران تگستان: مدیریت برق شهرستان تنگستان تا کنون اقدامات ارزنده ای از جمله: نصب روشنایی همراه با نصب ترانس و دیگر اقداماتی که برای زیبایی این گلزار ها لازم بود را در گلزارهای شهدای تنگستان انجام داده است و اداره برق تنگستان با مدیریت مهندس احمدی چیزی در این زمینه کم نگذاشته اند.

پرسنل زحمتکش اداره برق در جای جای نقاط روستایی شهرستان برای انجام این امور هیچگاه به وقت و ساعت توجهی نکرده و این کار را از روی وظیفه و ادای دین نسبت به شهدا میدانند.

متاسفانه باخبر شدیم چند مدت پیش یک عدد ترانس برق که از سوی اداره برق در گلزار شهدای روستای جائینک نصب شده بود توسط سارقین به سرقت رفته بود که این امر موجب نارضایتی اهالی روستا خصوصا خانواده های معظم شهدا که بالغ سیزده شهید در این گلزارارمیده اند شده بود.

با تلاش دهیار روستای جائینک جناب آقای احمد نیا و شورای پرتلاش آن روستا و درپی درخواست خانواده های شهدا از اداره برق شهرستان تنگستان جهت حل مشکل روشنایی این گلزار، جناب اقای مهندس احمدی مدیریت برق شهرستان تنگستان، ضمن اجابت درخواست خانواده های شهدا و دهیار آن روستا اعلام نمود اینجانب وظیفه خود میدانم نسبت به حل این مشکل انشالله در اندک زمان باقی مانده تا شب احیا نوزدهم (۱۹) ماه مبارک رمضان این مشکل را حل و انشالله خانواده های شهدا از این بابت دغدغه نداشته باشند.

سایت دلیران تنگستان مجددا از پیگیری دهیار آن روستا آقای احمدنیا و همچنین اقدام جهادی مدیریت برق شهرستان جناب اقای مهندس احمدی تشکر و قدردانی میکند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 5 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
توانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۲۲ ق.ظ
ازخبررسانی سایت وزین دلیران تنگستان تشکرمی کنیم هم درپوشش مراسمگلندام شهیدی وغیره به نمایندگی مردم روستای جائینک
از اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱:۴۰ ب.ظ
کاش مدیریت برق برای برقراری روشنائی خیابان ها و کوچه های اهرم هم یه حرکت جهادی انجام میداد
اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۰ ب.ظ
اقای مدیر برق جان .کدام جهاده که مدتها شامل شهر پنجاه ساله اهرم نمیشود .شبها تو کوچه های اهرم باید عصا بدست حرکت کرد ما که از روشنایی کافی هم محرومیم .این جهاد از کجا اومد .
فضول محل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۴ ق.ظ
شش تا از چراغ های خیابان معتقد اهرمی شب یا خاموشند و یا خاموش و روشن می شوند ، بگید بیان درست کنن
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۲۸ ب.ظ
بنده هم به نوبه خود و اهالی روستای شورکی ،مساعدت و همکاری جناب مهندس احمدی و همکاران عزیزشان را با اهالی این روستا ارج مینهم و برای ایشان آرزوی صحت و سلامتی دارم
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین