کد خبر: DT-25804
تعداد بازدید: 196بازدید
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۴
<span id="desc">وقتی یک استاندار جوان، خوش فکر و بااستعداد می آید و کارهای خلاقانه انجام می دهد باید انعکاس داده شود چرا که ما با این عملکردها در سطح رتبه ممتاز را داریم در کنار اینها برنامه امید ما الگو شده است و این موضوع کار کمی نیست.</span>

فتح‌الله حقیقی پیش از ظهرامروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه وظیفه امروز رسانه ها بسیار سترگ و حساس است گفت: وقتی یک استاندار جوان، خوش فکر و بااستعداد می آید و کارهای خلاقانه انجام می دهد باید انعکاس داده شود چرا که ما با این عملکردها در سطح رتبه ممتاز را داریم در کنار اینها برنامه امید ما الگو شده است و این موضوع کار کمی نیست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با بیان اینکه رسانه ها امین مردم و پل ارتباطی مطمئن بین اذهان عمومی هستند بیان داشت: باور کنید ما هم می توانستیم کوچه آسفالت کنیم یا آب پاشی کنیم و درخت انجیر وسط بلوار بکاریم چرا که همه این کارها طی یک یا دو ماه شدنی است اما باید کارهای زیربنایی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه بگذارید کسی که کار خوب می کند به کارش ادامه دهد اضافه کرد: از هر فکر و هر قشری باشید من از ته دل شما را دوست دارم و مطمئن باشید ما هر کاری انجام می دهیم اقدام و خواسته نظام است.

حقیقی بیان داشت: هیچ کدام از دولت مردان استانی نباید از انتقاد هراسی داشته باشند چرا که انتقاد آغاز اصلاح امور است اگر با تخصص و تعهد همراه باشد و به انتقام تبدیل نشود.

 معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با بیان اینکه ارتباط رسانه ها با مدیران باید بدون چشم گذاشتن از هفت خوان رستم و مستمر باشد خاطر نشان کرد: انعکاس عملکرد دولت انعکاس توفیقات نظام است و مطمئن باشید که ما تکریم شعاری نمی کنیم و از انتقادات استقبال می کنیم و تنها پیشنهاد ما حضور شما در اتاق های فکر است تا به ما در کارهایمان کمک کنید.

حقیقی در ادامه با بیان اینکه کنگره یکصدمین سال شهادت رئیسعلی دلواری ۱۱ شهریور ماه در دلوار تنگستان برگزار می‌شود افزود: رئیسعلی دلواری از سرداران بزرگ مبارزه با استعمار است که در یک قرن پیش در مقابل تجاوزگران انگلیس درحمله به بوشهر ایستاد ونام و حماسه خود را جاودانه کرد.

وی با بیان اینکه اسلامیت قیام رئیسعلی دلواری ازمهم‌ترین ویژگی‌های این نهضت بود بیان کرد: حماسه آفرینان قیام جنوب در مبارزه با استعمار برای حفظ استقلال و وطن پیشقدم شدند و چنان حماسه‌ای به فرماندهی شهید رئیسعلی دلوارآفریدند که تا ابد این قیام جاودانه شد.

معاون استاندار بوشهر بیان کرد: شهید رئیسعلی دلواری وهم‌ رزمانش با گرفتن فتوا از علمای دینی مانند آیت‌الله بلادی، آیت‌الله سید مرتضی علم‌الهدی و آیت‌الله برازجانی در مقابل تجاوزگران انگلیسی ایستادند و به شهادت رسیدند.

حقیقی با اشاره به استقامت مبارزان جنوب دربوشهر و تنگستان افزود: با وجود فشارهای اقتصادی، و شیوع انواع بیماری‌ها و دیگر مشکلاتی که در منطقه وجود داشت، استقامت مبارزان در نهضت جنوب به ویژه رئیسعلی دلواری ستودنی است چراکه این فشارها و بی توجهی دولت وقت نتوانست آنان را از حرکت خود باز دارد.

وی، با اشاره به اینکه مبارزان عشق به وطن و استقلال میهن داشتند گفت: مردم این خطه در طول تاریخ درمبارزه با استعمار و استبداد نقش مهمی داشته‌اند و به عنوان چراغ فروزانی هستند که حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس از راه این عزیزان بهره گرفتند و جاودانه شدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با بیان اینکه مبارزه رئیسعلی دلواری در یک قرن پیش با انگلیس متجاوز درسکوت تاریخ باقی مانده بود گفت:  امسال یکصدمین سال شهادت رئیسعلی دلواری در دلوار برگزار می‌شود که دراین حوزه ۵ کمیته اصلی تشکیل شده است.

حقیقی، با بیان اینکه کنگره یکصدمین سال شهادت رئیسعلی دلواری ۱۱ شهریورماه برگزار می‌شود تصریح کرد: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در کنگره یکصدمین سال شهادت شهید رئیسعلی دلواری در دلوار تنگستان شرکت می‌کند و سخنران این کنگره مهم و با عظمت است همچنین امام جمعه بوشهر و استاندار نیز در این مراسم سخنرانی خواهند کرد.

وی افزود: علاوه براین کنگره، کنگره علمی شهید رئیسعلی دلواری زمستان امسال در بوشهربا حضور صاحب نظران ومورخان برگزار میشود.

حقیقی در پایان در خصوص انتخابات آینده مجلس گفت: ستاد برگزاری انتخابات در اسفندماه گذشته انتخاب شده و کمیته های کارهای اولیه خود را انجام داده اند. می خواهیم قانون جاری و انتخابات سالم باشد و درکنار آن شکوه و رقابت وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه کسی که برای ادای تکلیف بیاید و کاندید شود از وی حمایت می شود ادامه داد: ضمانت می دهیم که قانون جاری شود و آنچه که خواسته شماست تقدیم شود.

   
 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین