کد خبر: DT-34361
تعداد بازدید: 83بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: حضور گسترده در آب‌های بین‌المللی مظهر اقتدار نیروی دریایی است.

به گزارش دلیران تنگستان، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری ظهر یکشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در بوشهر با بیان اینکه در نیروی دریایی استان بوشهر شاهد همدلی خوبی هستیم، اظهار داشت: این انسجام موجب پیشرفت‌ها و موفقیت‌های خوبی شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز تمام آرزوها و نیازهای دریایی ما تحقق یافته است، افزود: رضایت فرمانده کل قوا از نیروی دریایی ارتش ارزشمند است و ایشان به نیروی انسانی توانمند و متخصص اهمیت و توجه خاصی دارند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه وجود نیروهای متخصص موجب توسعه نیروی دریایی شده است، بیان کرد: اکنون آموزش مناسب، نیروهای متخصص و اقدامات خوبی را در بوشهر شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه منابع و منافع کشور در دریا بسیار راهبردی و کلان است، گفت: نیروهای انسانی موجب شده است که از منابع و منافع بتوانیم به‌خوبی استفاده کنیم.

سیاری با بیان اینکه یگان‌ها و توان موشکی فوق‌العاده‌ای را در منطقه و دریا داریم، اضافه کرد: پایگاه بوشهر با وجود اینکه در مرکز بوشهر قرار دارد اما دوره‌های عالی و مقدماتی را ارائه کرده و مرکز آموزش هوا دریایی و چتربازی نیز راه‌اندازی شده است.

وی افزود: در تلاش هستیم در این استان مرکز غواصی را احیا کنیم و دستاوردهای بیش از پیش در نیروی دریایی این استان شاهد باشیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از راه‌اندازی مرکز غواصی در پایگاه دریایی بوشهر خبرداد و گفت: منطقه دوم دریایی بوشهر به یک دانشگاه تبدیل شده است و شاهد توانمندی‌های بالایی هستیم.

در این مراسم از امیر دریادار محمدرضا عباسیان تقدیر و امیر دریا دار غلامرضا شیرانی به عنوان فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش معرفی شد.

منبع: مهر

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین