کد خبر: DT-8939
تعداد بازدید: 116بازدید
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
بسته خبری/
<p>حضور دكتر شهرياري در استان بوشهر بسيار پر رنگ شده است و هر چند خود ايشان هنوز رسما اعلام نكرده است اما طرفداران وي بشدت پيگير حضور وي در انتخابات آينده مجلس از حوزه انتخابيه دشتي و تنگستان مي باشند .</p>
* گفته مي شود كه سفر دكتر ظريف به عربستان براي شركت در مراسم مرگ ملك عبدالله با هماهنگي كامل مسولان عاليرتبه كشور صورت گرفته است .

* شنيده شده است كه اخيرا شخصي جلوي درب ساختمان سرافراز رئيس صدا و سيما قصد خودسوزي داشته كه از اين كار وي ممانعت به عمل آمده است .

* در هفته جاري روساي دانشگاه هاي پيام نور كشور براي برگزاري همايشي به بوشهر خواهند آمد . ظاهرا اين همايش با عنوان ” نمازو نيايش ” برگزار خواهد شد .

* با وجود اینکه بیش از یک سال از عمر دولت تدبیر و امید میگذرد هنوز هیچ سفررسمی از سوی دولت به قم انجام نگرفته است.خبرهای شنیده شده حاکیست حسام الدین آشنا مشاور رسانه ای دولت درهفته گذشته سفری به قم داشته تا نظر مراجع تقلید را نسبت به سفر دولت جلب کند که یکی از مراجع ظاهرا بعلت انتقاد به وضعیت فرهنگی اجازه دیدار را نداده و این سفر ناتمام به پایان رسیده است.

* در چند ماه گذشته برخی شرکت ها با عنوان ” بازار یابی شبکه ای ” به دنبال جذب مشتری در سطح استان هستند. عده ای از کارشناسان معتقدند با توجه به برخی شبهات پیرامون مشروع و قانونی بودن این فعالیت ها , نهادهای ذی ربط قبل از ضرر احتمالی مشتریان , نظر خود را مبنی بر قانونی بودن یا نبودن این فعالیت ها اعلام کنند.

* خبرهای رسیده در دیدار اصلاح طلبان با یکی از مسئولین عالی نظام که امروز به عنوان لیدر اصلاحات محسوب می شود حاکیست این فرد گفته است: “باید از جمله رهبری در انتخابات سال گذشته مبنی بر ” صیانت از ٱرا به عنوان حق الناس ” کمال استفاده را کرد. از این کلمات باید بعنوان کلید واژه های اصلاح طلبان استفاده کرد. ” تحلیل محتوای روزنامه های اصلاح طلب نشان می دهد کلمات صیانت آرا , انتخابات آزاد و … از کلید واژه های مهم اصلاح طلبان در این مدت بوده است.

* حضور دكتر شهرياري در استان بوشهر بسيار پر رنگ شده است و هر چند خود ايشان هنوز رسما اعلام نكرده است اما طرفداران وي بشدت پيگير حضور وي در انتخابات آينده مجلس از حوزه انتخابيه دشتي و تنگستان مي باشند .

* در جلسه انتخاباتی اصلاح طلبان اعلام شده است که باید برای انتحابات یک ” جنبش موسیقی ” راه انداخت و هر دو روز یک کنسرت را در تهران برگزار کرد . باید سعی کرد جوانان را با این حربه ها برای انتخابات به نفع اصلاح طلبان بسیج کرده و به این وسیله رای های خاموش را به سمت اصلاحات جذب کنیم.

* شنيده شده است كه مسئول روابط عمومي يكي از ادارات استان بوشهر اخيرا با دريافت تابعيت كشور تركيه ، تصميم دارد تا براي هميشه مقيم اين كشور شود .

* بعد از صحبت هاي اخير جنتي در نماز جمعه تهران در ارتباط با مرگ پادشاه سعودي ، حجت الاسلام قاضي عسكر بشدت ابراز ناراحتي نموده است و عنوان داشته است كه بعد از اين موضوع ، مشكلاتي براي حجاج ايراني مخصوصا در ارتباط با زيارت بقيع بوجود آمده است .

* دولت آمريكا بودجه ويژه و سنگيني را براي انتخابات مجلس خبرگان رهبري در ايران در نظر گرفته است !

* اخيرا قرار است به كاركنان مجلس شوراي اسلامي دو وام ٥٠ ميليون توماني پرداخت شود كه ٥٠ ميليون تومان أولي در سال جاري و ٥٠ ميليون دومي در ابتداي سال آينده پرداخت شود .

* دكتر روحاني در نامه اي به پوتين رئيس جمهور روسيه آقاي ولايتي را به عنوان نماينده رهبري و رئيس جمهور ايران معرفي نموده بود . در ديدار ولايتي با پوتين ، ولايتي از عدم خريد كافي نفت از ايران گلايه كرده و خواستار افزايش مبادلات شده است اين در حاليست كه پوتين ضمن تجليل از رهبر ايران ، عنوان داشته است كه تمام موفقيت هايتان را مديون رهبري هستيد . در اين ديدار ليست كالاهاي ايراني براي صادرات به روسيه به وي داده شده است .

* احمد جبرئيل دبيركل جبهه مردمي آزادي فلسطين در ديدار با رهبر انقلاب و در حالي كه براي نماز به ايشان اقتدا كرده بوده است ، با مُهر نماز خود را بجا آورده است .

* دكتر ظريف علت پياده روي خود با جان كري را اينگونه عنوان داشته است كه ” در آن روز جلسه به بن بست رسيده بود و با پيشنهاد كري قرار شد كه در حياط محل گفتگو قدم بزنيم اما مناسب نبودن حياط باعث شد كه به خيابان برويم و البته قرار بود كه به هيچ عنوان خبرنگاران و عكاسان نباشند ولي در نهايت اين قدم زدن رسانه اي شد “. ظريف در اين ديدار به كري گفته بوده است كه اكنون كشورهاي منطقه همچون عراق ، سوريه، لبنان، يمن ، أفغانستان و پاكستان را در دست داريم و هرگز ما را دست كم نگيرد و در طرف مقابل نيز كري مي گويد كه كنگره را مدنظر قرار دهيد و مخالفان ما را حساس نكنيد . همچنين در اين قدم زدن بحث سفير ايران در سازمان ملل كه از بستگان حسن فريدون برادر رئيس جمهور نيز مي باشد  حل مي شود .

* در آخر نيز اينكه ، عده اي تصميم داشته اند كه براي ٢٥ اسفند – به مناسبت سالگرد آغاز حصر فتنه گران – جريان سازي و برگزاري مراسم نمايند كه اين موضوع با هوشياري مسئولين از ابتدا منتفي مي گردد .

منبع: سوک
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین