کد خبر: DT-49773
تعداد بازدید: 309بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵
سیزدهمین همایش دادستان‌های عمومی و انقلاب و نظامی سراسر کشور صبح پنج شنبه هشتم مهر با حضور ایت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در سالن ولیعصر دادگستری مشهد برگزار شد.

دلیران تنگستان- سیزدهمین همایش دادستان‌های عمومی و انقلاب و نظامی سراسر کشور صبح پنج شنبه هشتم مهر با حضور ایت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در سالن ولیعصر دادگستری مشهد برگزار شد. گفتنی است که در این همایش فقیه دادستان محترم شهرستان تنگستان نیز حضور داشت.

photo_2016-10-01_22-40-20-copy photo_2016-10-01_22-40-31-copy

شایان ذکر است که حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه ایران در این با اشاره به اینکه امروز همسایه‌های ما گرفتار استکبار جهانی هستند گفت: در داخل ایران نیز به زمینه سازی جنگ نرم پرداختند چرا که دیدند انفجارها و ترورها جواب نداد لذا به زمینه سازی برای وارد کردن ضربه در مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی پرداختند.
معاون اول قوه قضاییه افزود: دشمن در این راستا تا جایی که توانست در برنامه‌ها نفوذ کردند و در مسایل فرهنگی و اجتماعی وارد شدند به طوری که از برخی خانواده‌های انقلابی و آقازاده‌ها یارگیری کردند و توانستند در فکر و نگاه سیاسی برخی افراد انقلابی یا منتسب به انقلاب تاثیر بگذارند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین