کد خبر: DT-23839
تعداد بازدید: 118بازدید
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">با حضور معاون رئیس سازمان انرژی اتمی، حسین غفاری به سمت مدیرعامل بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهرمعرفی شد.</span>

معاون رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در آئین تقدیر و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر که بعد از ظهر چهارشنبه در محل سالن اجتماعات این نیروگاه برگزار شد، نقش نیروگاه اتمی بوشهر در تولید انرژی پاک و انتقال آن به شبکه سراسری برق کشور را مهم ارزیابی کرد.

محمد احمدیان با بیان اینکه نیروگاه اتمی بوشهر دارای امنیت بالایی است، این امر را ناشی از تلاش کارکنان این نیروگاه دانست و گفت: همدلی و همکاری کارکنان و مجری نیروگاه اتمی بوشهر در موفقیت های حاصل شده آن، نقش مهمی ایفا کرده که شایسته تقدیر است.

وی، درخواست مدیرعامل سابق شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر را دلیل جابجایی وی اعلام کرد و گفت: حسین درخشنده به مدت شش سال، تلاش های فراوانی در این مرکز تولید انرژی داشت و در این مدت خدمات ارزنده ای به کشور ارائه کرد.

احداث نیروگاه‌های جدید اتمی در بوشهر در آینده ای نزدیک

معاون سازمان انرژی اتمی از احداث نیروگاه‌های جدید اتمی در بوشهر در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: نیروگاه اتمی علاوه بر تولید برق مطمئن در تولید آب مورد نیاز استان بوشهر هم نقش ایفا خواهد کرد که مقدمات این کار در حال انجام است.

احمدیان، نیروگاه اتمی بوشهر را به‌عنوان یک الگو در بین مراکز صنعتی ایران و کشورهای منطقه دانست و بیان کرد: از خدمات و تلاش های همه مدیران پرتلاش و کارکنان این نیروگاه قدردانی می‌کنم.

در پایان این آئین، معاون رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، با تقدیر از خدمات حسین درخشنده، حسین غفاری را به‌عنوان مدیرعامل جدید بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر ، معرفی کرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین