کد خبر: DT-35143
تعداد بازدید: 90بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اگر ما می‌بینیم در دستگاه‌ها و نهادهای نظام اسلامی، نیروهای ارزشی و انقلابی رشد نکرده و به کنار زده می‌شوند، قطعاً در آنجا نفوذ صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس: حذف نیروهای ارزشی و انقلابی در برخی دستگاه‌ها نشانه پروژه نفوذ است

به گزارش دلیران تنگستان، فتح‌الله جمیری صبح امروز در جمع بسیجیان کارمندی اظهار داشت:  نظام جمهوری اسلامی از توان و قدرت بالایی برخورد است و این قدرت بالا از شهدا و روحیات بسیجی و حزب‌اللهی نشأت‌گرفته است.

جمیری بابیان اینکه ترویج گفتمان انقلاب و ماندن در وسط میدان دفاع از نظام جمهوری اسلامی از ویژگی‌های بارز بسیج است، افزود: انقلاب اسلامی ما با استفاده از تفکر شهدا به تولید قدرت دست‌زده و این تولید قدرت را دشمنان نظام به‌خوبی درک کرده و به‌تبع آن به وحشت افتاده‌اند.

وی بابیان اینکه دل مستضعفین عالم با انقلاب اسلامی همراه است، تصریح کرد: اگر ما در مسیر انقلاب ثابت‌قدم باشیم، طبق وعده‌های الهی و به‌طورقطع و یقین پیروزی از آن حزب‌الله خواهد بود.

جمیری در بخش دیگری از سخنان خود بابیان اینکه دشمنان انقلاب به دنبال این هستند که تفکر انقلابی را از ملت ایران اسلامی بگیرند و با تبدیل آن به یک دولت به نقشه‌های پلید خود نائل شوند، خاطرنشان کرد: سردمداران کشورهای استکباری اعتراف می‌کنند که ما در کشور ایران بعد از گذشت چند دهه هنوز با یک انقلاب مواجه هستیم و تلاش ما برای گذر از انقلاب و  روبرو شدن با یک دولت ناکام مانده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) به مسئله نفوذ نیز اشاره کرد و افزود: موضوع نفوذ در مراکز تصمیم گیر و تصمیم‌ساز بسیار جدی است و مقام معظم رهبری در این خصوص بارها تذکر داده‌اند.

جمیری اضافه کرد: اگر ما می‌بینیم در دستگاه‌ها و نهادهای نظام اسلامی، نیروهای ارزشی و انقلابی رشد نکرده و به کنار زده می‌شوند، قطعاً در آنجا نفوذ صورت گرفته است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین