کد خبر: DT-33694
تعداد بازدید: 205بازدید
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴
حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی نماینده چهار دوره مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

نماینده کنونی مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان که نمایندگی چهار دوره مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود دارد، صبح جمعه با حضور در فرمانداری دشتی برای انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف من برای شرکت در انتخابات به‌واسطه پیشنهاد مردم و خدمت به استان بوشهر و شهرستان‌های دشتی و تنگستان است.

وی بیان کرد: مردم چهار دوره به من اعتماد داشتند و من نیز وظیفه دانستم که خواسته مردم و دوستان اطاعت کنم.

پورفاطمی اضافه کرد: برای انتخابات آتی مردم تصمیم می‌گیرند و هر کس که انتخاب شود و به عنوان نماینده مردم به آن تبریک می‌گویم ولی من نیز وظیفه دانستیم وارد عرصه انتخابات شوم و امیدواریم آن چیزی که صلاح دنیا و آخرت است اتفاق بافتد.

وی به اولویت‌های اصلی خود در صورت راه یافتن به مجلس نیز اشاره کرد و گفت: توسعه زیرساخت‌ها، مبلمان شهری، مراکز آموزشی، مراکز درمانی، مبلمان روستاها، گمرک و سرمایه گذاری از مهم‌ترین برنامه‌ها است.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس افزود: به دوستانم نیز می‌گویم به هیچ کاندیدی توهین نکنند و آن چیزی که شهدا، امام و رهبری به ما یاد دادند این است که حرمت همدیگر را حفظ کنیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین