کد خبر: DT-45956
تعداد بازدید: 935بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵
خدری وزیر را خطاب قرار داد و گفت: اگر این منابع و ذخائر در استانهای اصفهان و یزد بودند، همینگونه برخورد میکردید؟ ایشان ادامه داد قبول داریم اینها منابع ملی هستند ولی ما را هم جزئی از این ملت به شمار بیاورید.

سخنان حجت الاسلام خدری در حضور وزیر نفت:

🔹نماینده بوشهر، گناوه ودیلم که یکی از سخنرانان جلسه بود،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضار از درگاه ایزدمنان علت حضور خود در کمیسیون انرژی را موقعیت حوزه انتخابیه خود که پایتخت انرژی کشور است، بیان کرد.

🔹خدری اظهار داشت بنا بر قاعده انصاف و وجدان وقاعده فقهی من علیه الغرم فله الغنم، استان بوشهر با این همه منابع و ذخایر نباید جزو آخرین استانهای توسعه یافته کشور باشد.

🔹خدری وزیر را خطاب قرار داد و گفت: اگر این منابع و ذخائر در استانهای اصفهان و یزد بودند، همینگونه برخورد میکردید؟ ایشان ادامه داد قبول داریم اینها منابع ملی هستند ولی ما را هم جزئی از این ملت به شمار بیاورید.

🔹همچنین خدری اظهار داشت، جناب آقای وزیر حق مردم استان بوشهر نیست که با این همه منابع وذخائر، رویایشان آسفالت کردن کوچه ها باشد.

🔹مورد دیگری که نماینده بوشهر، گناوه و دیلم ذکر کرد این بود که، مردم شمال حوزه انتخابیه ام به شدت خواهان استقرار دفتر نفت در شهرستان دیلم می‌باشند.

🔹ایشان‌ در ادامه بیان کرد جناب آقای زنگنه روا نیست که نیروهای کار ساده از استانهای هم جوار با هزینه های تو راهی به استان ما بیایند و جوانان ما بیکار باشند.

🔹خدری ادامه داد از شما میخواهم مسئولیتهای اجتماعی که در قبال مردم استان بوشهر دارید بیش از پیش انجام دهید و انتظار می رود اهتمام و توجه ویژه ای به استان بوشهر شود.

🔹وزیر هم در پایان سخنان خدری، گفت، دیدگاه مساعدی نسبت به این‌حوزه داریم و اهتمام ویژه ای به استان بوشهر و در آینده با تعامل بیشتر و با همفکری وضعیت را بهبود خواهیم داد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین