کد خبر: DT-48854
تعداد بازدید: 507بازدید
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهردوپینگ کار وتلاش کرده است. اودر اولین سال از اولین دوره نمایندگی مجلس رای دوره دوم خود را هم جمع کرده.

دلیران تنگستان: خیلی ساده و بی‌ریا پشت میکروفون قرار میگیرد و بدون فلسفه بافی اصل مشکل را به مدیر مخاطب میرساند. حاج اقا خدری را میگویم نماینده روحانی مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس.

حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهردوپینگ کار وتلاش کرده است. اودر اولین سال از اولین دوره نمایندگی مجلس رای دوره دوم خود را هم جمع کرده. برخی اعتقاد داشتند رای نمی اورد درحالیکه خودش میگفت اولم!

اولین مصاحبه سایت را که با او انجام دادم گفت: در اینده از من زیاد خواهید شنید. وی ان زمان  قاضی شعبه ۱۰۱ جزایی دادگاه اهرم بود. هرروز که یک ورق از صفحه انتخابات جلو میرفتیم او امیدوارتر میشد. هر دو جناح در بوشهر خواستارش بودند. عده ای از جناح اصولگرا تعارف کردند و گفتند ما با فلانی ایم و شرمنده شما هستیم شیخ خوش خیال! اما وی میگفت: معادلات شما به هم خواهد خورد، درحالیکه برایتان دیر میشود ، هرچند من روحانی یک تار موی رهبرم را با تمام جناح های این کشور عوض نمیکنم.

عده ای از چپی ها نیز به او پیام دادند که  رای مان با یک پیشرط از ان توست  و آن این است اهنگ پیشوازت تغییر بده.  اهنگ پیشواز موبایل‌شیخ سخنانی از مقام معظم رهبری بود. وی به آنان گفت: زهی خیال باطل!  رای شما بدرد من نمیخورد.عده ای از اصولگرایان تندرو  اورا کوبیدند که خطوط قرمز مارا رعایت نکرده ای. و حجت الاسلام خدری در پاسخ به آنان گفت: خطوط قرمز من‌ رهبری است بازیچه شما نمیشوم.

img-20150921-wa0273

با این حال به میدان امد. اصلا استرس نداشت. و در پاسخ به همه میگفت:  کار را مردم‌تمام میکنند نه تحلیل های آبکی.  مردم میگفتند شهامتش را دارد، میتواند از حق ما دفاع کند. وقتی  شب انتخابات با وی تماس گرفتم گفت: فلانی ” حسبناالله الوکیل” . خدا دستم را گرفت و بخدا تا حد توان دست مردم و حقشان را میگیرم. او رای زنی در تهران را از دو روز‌بعد از‌ انتخابات شروع کرد. تیم تبلیغاتی شیخ خوب عمل میکرد. وی هر از گاهی به بعضی مدیران زنگ میزد و نقاط قوت و ضعفشان یاداور میشد .شیخ بی ریا به بهارستان پریده بود و برای اینده برنامه هایش را تنظیم میکرد. وی خصلت های یک بی ترمزِ عاقلِ حقجو را داشت. بی مهری ها خسته و دل زده اش نکرد. شیخ به مجلس رفت و قرص محکم‌پای کار و حق مردم ایستاد. هیچ خیانتی به نمایندگان استان نکرد. آنچه به صلاح مردم استان بود را انجام داد حتی در کمک به مهندس حسنوند. کارش عالی بود. هر حرکتی در استان را میشد رصد وپیگیری میکرد. ثابت کرد از نسل ۱۵ خردادی هاست، هرچند شاید عده ای بگویند غلو مینویسی‌اماهست خوب هم هست. خدری قولهایش را دارد عملی میکند. قضیه نیروگاه در حضور معاون محترم ریاست جمهوری پیچاند و ضربه فنی اش کرد و با کمک‌دکتر سالاری فاتحه این مشکل فیثاغورسی را با ۲ضربدر ۲ حل کرد کاری که خیلی ها روی ان وقت  گذاشتند و گفتند لاینحل است. دوکلمه گفت گفت جهانگیری جان حمل کار بلوک‌در روستاهای هلیله وبندر گاه حکم مواد مخدر است. اری شیخ با استعداد در زدن گل به مشکلات مثل مهدی طارمی پرسپولیسی در لیگ پارسال عمل کرد. قضیه ته لنجی در دستور کار او و استاندار و دیگر نمایندگان است. او به هر اهانتی به مردم بوشهر حتی غیر از حوزه انتخابی اش  واکنش تند نشان میدهد. سرکشی او به روستاها وحوزه استحفاظی روی برنامه است. دفتر او مثل دفتر پورفاطمی شده که در دوره های قبل گنجایش ارباب رجوع را نداشت.  حاج آقا خدری الان نزد دکتر لاریجانی به مرد ۴ رایی معروف است. سخن زیاد شد اما شیخ پرکار ۲ وار باید در دستور اخلاق و رفتار خود قرار دهد هرچند خود استاد  است: ۱٫ غرور و خود بزرگ‌بینی  ۲٫ فراموش کردن گذشته صاف  و ساده و بی‌ریا که سکوی پرشش شد. نکته اخر به شیخ رای شما همین الان برای دوره بعد بالاتر از دوره فعلی است. علی یارت

photo_2016-06-20_11-33-03

 

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
پیمان_گیلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰ آبان ۱۳۹۵ در ۳:۳۰ ب.ظ
خدا پشت و پناهت مرد بزرگ. دلیر تنگستان که پیگیر مشکلات مردم وبنده به عنوان نیروی شرکتی مخابرا رسیدگی می کنی.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین