کد خبر: DT-23714
تعداد بازدید: 61بازدید
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴
حجت الاسلام رضا خدری مدیر حوزه علمیه استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: آزمون ورودی حوزه های علمیه در اردیبهشت امسال برگزار شد و اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی یک ماه پس از برگزاری اعلام شد.

وی افزود: پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه هایی در مدارس هفت گانه علمیه استان از متقاضیانی که در آزمون کتبی پذیرفته شده بودند به عمل آمد که پس از تجمیع تحقیقات و پرونده ها و فرم های مربوط به مصاحبه و برگزاری کمیسیون های پذیرش با در نظر گرفتن همه شرایط، روز گذشته(دوشنبه) لیست نهایی پذیرفته شدگان مشخص شد.

حجت الاسلام خدری تعداد افراد پذیرفته شده برای دوره میثاق طلبگی را تقریبا ۲۰۰ نفر عنوان کرد، و گفت: اسامی این افراد به مدارس اعلام شده است.

حجت الاسلام خدری از برگزاری دوره میثاق طلبگی برای پذیرفته شدگان خبر داد، و گفت: این دوره از روز ۱۰ مرداد همراه با دوره تهذیبی و آموزشی به مدت یک ماه برای طلاب جدیدالورود شروع خواهد شد و که اردوی تهذیبی به صورت متمرکز طی پنج روز متوالی در شهر خان زنیان از شهرهای استان فارس برای همه طلاب برگزار خواهد شد و برنامه ای جذاب، متنوع و خوبی در آن گنجانده شده است.

وی ادامه داد:پس از این اردو پنج روزه طلاب به مدارس خود باز می گردند و در مدارس به مدت یک ماهه دوره میثاق طلبگی را ادامه می دهند که این دوره به صورت آزمایشی است و متقاضیان پس از قبول شدن در این دوره به صورت رسمی به عنوان طلبه از اول مهر درس های علوم دینی را شروع خواهند کرد.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر درباره نحوه اطلاع متقاضیان از نتایج خود گفت: متقاضیان از طریق تماس با مدارس بر اساس اولویت انتخاب شده در زمان ثبت نام و نیز معاونت امور طلاب مدیریت حوزه علمیه استان می توانند از نتایج خود باخبر شوند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین