کد خبر: DT-46840
تعداد بازدید: 227بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۵
راستگو با اشاره به ادامه ساخت فاز دوم بیمارستان شهر اهرم نیز بیان داشت: فاز دوم بیمارستان امام حسین(ع) شهر اهرم با پیگیری‌هایی که فرماندار سابق داشت عملیات اجرایی بخش جراحی آن با اختصاص ۷میلیارد تومان آغاز شده و با پیگیری فرماندار جدید تا پایان سال تکمیل خواهد شد.

حجت‌الاسلام عیسی راستگو در خطبه‌های این هفته شهر اهرم با اشاره به تغییر فرماندار تنگستان اظهار داشت: غلامرضا ترک‌زاده در هفته گذشته پس از دو سال خدمت در تنگستان، جای خود را به عادل دهدشتی جوا‌ن‌ترین فرماندار دولت داد.

امام جمعه اهرم تصریح کرد: شهرستان تنگستان با آن پیشینه علمی و مبارزاتی که در تاریخ دارد متأسفانه مشکلات و عقب‌ماندگی‌های فراوانی هم دارد.

وی ادامه داد: در بخش کشاورزی فرماندار سابق برای حل مشکل آب کشاورزان تلاش‌های زیادی انجام داد، احداث سد مخزنی از طرح‌های ملی است و از عهده یک فرماندار خارج است و در این زمینه نیز تلاش‌هایی شده در خصوص دو سد مخزنی باهوش و خائیز نیز امیدواریم با تلاش فرماندار جدید شاهد تحقق اجرای آن باشیم.

وی به خدمات فرماندار سابق درزمینهٔ بهداشت و درمان اشاره کرد و عنوان  داشت: در بخش بهداشت و درمان شهرستان ۷ میلیارد تومان به درمانگاه شهید رجایی اهرم اختصاص داد شد تا این درمانگاه افتتاح شد و همچنین بخش ccu و icu بیمارستان اهرم با پیگیری‌هایی که توسط فرماندار داشت به سرانجام رسید.

راستگو با اشاره به ادامه ساخت فاز دوم بیمارستان شهر اهرم نیز بیان داشت: فاز دوم بیمارستان امام حسین(ع) شهر اهرم با پیگیری‌هایی که فرماندار سابق داشت عملیات اجرایی بخش جراحی آن با اختصاص ۷میلیارد تومان آغاز شده و با پیگیری فرماندار جدید تا پایان سال تکمیل خواهد شد.

امام جمعه اهرم افزود: یکی از کارهای مهم فرماندار سابق بها دادن به نیروهای بومی شهرستان بود در هیچ دوره‌ای به‌اندازه زمان فرمانداری ترک‌زاده از نیروی بومی در مسؤولیت ادارات استفاده نشده وی با هماهنگی ائمه جمعه سعی داشت از نیروی‌های بومی تنگستان برای مدیریت انتخاب کند.

راستگو گفت: در چند ماهی که تا آخر عمر دولت مانده تلاش شود مسؤولان از حواشی سیاسی پرهیز کنند، مسأله‌ای که باعث عقب‌ماندگی استان و متأسفانه شهرستان تنگستان شده همین بازی‌های سیاسی است که مردم ما را خسته کرده قطعاً فرماندار شهرستان با ظرفیت‌ها و منابع این شهرستان هم  در بخش دلوار و مرکزی آشنایی دارد.

امام جمعه اهرم با اشاره به اینکه فرماندار جدید تنگستان با مشکلات کشاورزی شهرستان آشنایی دارد، خاطرنشان کرد: توجه به بخش کشاورزی و تکمیل طرح‌های مربوط به میراث فرهنگی باید در دستور کار فرماندار جدید باشد.

وی با اشاره به ۲۶ تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران گفت: شورای نگهبان از ۱۲ نفر تشکیل‌شده که شش نفر فقیه و شش نفر حقوقدان که پاسداری از احکام اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به عهده دارند.

راستگو گفت: نظارت بر انتخابات و تفسیر قانون اساسی از مهم‌ترین وظایفی است که بر دوش شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سنگینی می‌کند.

امام جمعه اهرم گفت: اگر به نظر شورای نگهبان تمکین نشود موجب ایجاد هرج و مرج خواهد شد همانگونه که فتنه سال ۸۸ به‌علت عدم تمکین به قانون و رای و نظر شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی به‌وجود آمد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین