کد خبر: DT-23567
تعداد بازدید: 728بازدید
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۴
دلیران تنگستان: آقای پور فاطمی طی 16  سالی  درمجلس شورای اسلامی حضور دارند هرگز بر علیه نیروهای استانی نیت بد نداشته اند و همین موضوع رمز موفقیت او به شمار میاید.

دلیران تنگستان: آقای پور فاطمی طی ۱۶  سالی  درمجلس شورای اسلامی حضور دارند هرگز بر علیه نیروهای استانی نیت بد نداشته اند و همین موضوع رمز موفقیت او به شمار میاید. شب گذشته دو پیامک از سوی سامانه پیامکی سایت دلیران تنگستان برای حدودا ۵۰ نفر که اکثرا از دوستان اقای پور فاطمی بودند  ارسال گردید که از ذکر انها را در اینجا خودداری میکنیم چون نمیخواهیم عمومی شود. این پیامکها را با این مطلب کنار هم میگذارم که چرا ارسال شد . رمز موفقیت حاج اقا پور فاطمی نماینده ای که  او در گروه، حزب و باند نمیگنجد مگر در  پیروی از شیوه و روش بزرگانش. آقای پور فاطمی مدیون احدی نیست و نباید باشد جز اجدادش که حامی وی بوده وتا در این خط تمرد نکند موفق است. اگر بنده را دوست نادان یا دشمن دانا محاسبه کند فرقی نمیکند. اما میدانم در طبقه چهارمساختمان ملاقات مردمی نمایندگان تهران که در  میدان بهارستان  واقع است و مردم برای ملاقات با نمایندگانشان در ان رفت امد میکنند  از هر ۵ مسافر اسانسور ۴ نفرش به دیدار پور فاطمی میروند. هیچ نماینده ای چه اصولگرا چه اصلاح طلب از نظر رفع و حل مشکلات مردم به گرد پای این سید نخواهند رسید. هیچ گرفتاری دست خالی حتی اگر شده با یک حرف خوش از اتاق پورفاطمی در مجلس ناراحت بر نمیگردد. مکاتبات یک ماهه  پور فاطمی برای حل مشکلات معادل یکسال مکاتبات یکساله  ۳ نماینده دیگر استان است.  هیچ نماینده ای از استان ما چه قبل و چه الان کوچک نفس تر از پور فاطمی نیستند.

او در مسائل حقوقی ودادگاهی مردم دخالت نمیکند مگر برای اصلاح مردم  خودم با چشم خودم دیدم یک اعدامی که برای اجرای حکم به قرنطیه رفته بود  را با التماس کردن به شاکی و گرفتن رضایت از او به نزد شاهرودی رفت و وی  را در لحظات اخر از اعدام نجات داد. او میداند  تنها راه ماندگاری در دل مردم حل مشکلات مردم است. متاسفانه بعضی نمایندگان ما اگر ارباب رجوع به دیدارشان برود میگویند این وظیفه ما نیست. جالبتر اینجاست که از دیگر حوزه های شهرستان های دیگر استان نیز چون ناامید میشوند به سراغ ایشان میروند .دو دوره قبل  در جریان رای گیری رقیب ایشان با زیر سوال بردن اعتقادات مردم، کارهای مذهبی ایشان ومرحوم سید محسن را به سخره گرفته بود وادعا میکرد که اگر جد داری بگو این بار برایت کاری کند و کار پورفاطمی را تمام شده میدانستند. یکی از سادات عزیز  ومحترم  که الان مرحوم شده به خود بنده گفت: جدم امام حسین (ع )  به من گفتند این دوره پور فاطمی به مجلس نمیرفت اما چون جدش را مسخره کردند به مردم بگو  من توانستم وکردم.  تا بدانی اگر ما باشیم میتوانیم.

این قضیه را مینویسم چون من دوره قبل  به پور فاطمی رای نداده بودم و بر عکس به طرف مقابلش رای دادم اما خدا طور دیگر میخواست. بهر صورت مطلب به درازا نکشد،  پورفاطمی بزرگوار بداند خداوند میفرماید: ((الله  یعلم حیث یجعل الرساله/خدا میداند رسالتش در کجا قرار دهد)) . من این تعاریف  را از پور فاطمی عزیز در حالی میکنم که این دوره بخود او نیز گفته ام رای ما به دکتر افراشته است.اما چرا این پیامک به عده ای  ارسال شد. دولتی که سرکار امده باب طبع سید وهمکاران هم فکر او مدیرانی اورده اند که اکثر انها با نظر مساعد حاج اقا پور فاطمی بوده. یاد مرحوم سید محسن رحمت الله علیه بخیر، بارها میگفت با دوستان مدارا با دشمنان مروت. تا ایشان بود سید پور فاطمی بخود اجازه نمیداد مدیری که ذره ای بر خلاف افکارش باشد را تغییر دهد .

خود ایشان استانداری برای بوشهر اورده اند که به جرئت در میان استانداران کشور با علم وکارش از خیلی از انها رتبه برتری دارد. سالاری عین شعار دولت است: اعتدال اخلاقی، سیاسی و اجتماعی. با همه افکار ساخته و میسازد، کمترین تنشی در استان درست نکرده. خود را مدیون خون شهدا وهمه بزرگان استان ونمایندگان انها خصوصا حاج اقا پور فاطمی میداند. ایا اگر سید محسن بود اجازه میداد حاج اقا پور فاطمی بر علیه این فرد ودیگر مدیران موضع بگیرد ؟ ایا حاج اقا پور فاطمی بخودش اجازه میدهد از چهار ادم تندرو در استان که نه خدا را  قبول دارند نه پیامبر (ص) نه امام  نه نظام نه رهبر نه استان  حرف شنوی کند ؟

گلایه ما این بوده. امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم. وانتظار از ایشان این است با حمایت از استاندار ومدیران استان مارا به جلو ببرند. ما باید مطمئن باشیم و ببینیم ایا روزی که دکتر افراشته از استانداری رفت استان ما سود کرد ؟چه کسی را  بعد از  رفتن سالاری به استان ما میدهند؟ فقط باید یک جمله گفت شادی روح استان الفاتحه مع الصلوات . امید دارم خداوند اشتباهات حقیر اگر کرده ام عفو واگر نکرده ام به لطفش به حاج اقا پور فاطمی برساند وبگوید سید عزیز ما هوای تورا داریم نه خناسان مدعی مردم واستان.

ارادتمند همه سادات خصوصا بیت مکرم پورفاطمی عزیز عباس صبوری

index

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 4 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
از اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۸:۱۵ ق.ظ
رای ما هم به حاج آقا پورفاطمی است. ایشان از ذریه پاک رسول (صلی الله علیه و آله و سلم) است.
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۲۷ ب.ظ
عزیزم چه تو انتخابات شرکت کنی چه نکنی .چه رای به آقای پورفاطمی بدی یا ندی .نماینده آینده هم همین حاج آقا ست ومطمئن باش
شهروند.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۰۲ ب.ظ
رای فقط اقای دکتر افراشته وبس.سعادت باشد که چهارسال کرسی مجلس به احترام شیرمرد خطه تنگستان وتنگسیر باشد.دکتر اماده ایم
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۱۸ ب.ظ
درود خدا بر سيد خندان دشتي وتنگستان
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین