کد خبر: DT-30491
تعداد بازدید: 481بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۴
مدعیان همکاره وهیچکاره اصولگرایی در بوشهر که خودرا قیم اصولگرایی میخوانند، تصمیماتی در حالت شکم پری وخواب الودی گرفتند که 8 اسفند مثل بمب زیر پایشان منفجر میشود.

دلیران تنگستان: مطلبی در سایت سوک _ پدر بزرگ سایتهای استان _ به قلم یکنفر که تا حدود زیادی بی اطلاع از موضوعات پیش امده در مورد انصراف دکترافراشته چاپ شده است که جا داشت سایت سوک که خود همیشه یکی از حامیان دکتر افراشته است با اندکی بررسی وتحقیق آن را منتشر میکرد. دوست دارم با یک خاطره از افراشته، جواب دوست عزیزم آقای هاشمی را بدهم که تا کنون در اردوگاه دکتر افراشته ایشان را ملاقات نکرده ام. این مطلب که ظاهرا دلسوزانه نوشته شده در صورتی که حتی دشمنان دکتر افراشته نیز چنین مطالبی را نمینویسند. در روز افتتاح تونل پیامبر اعظم (ص) در تنگستان که یکی از وزرای دکتر احمدی نژاد به اتفاق جمع کثیری از مردم تنگستان، فاریاب، طلحه و دیگر نقاط امده بودند براثر رخنه وفتنه چند تن در استانه افتتاح تونل علم جنگ از سوی بعضی بلند شد که چرا میخواهید اسم این تونل را تنگستان بگذارید؟! چرا نباید نام شهر یا روستای ما روی ان باشد؟!

همه مضطرب بودند هرلحظه احتمال درگیری میرفت و با کوچکترین حرکتی صحنه افتتاح تونل را تبدیل به یک درگیری میکرد. همه گیج و مبهوت بودند و آبروی یک استان داشت پیش یک وزیر میرفت. در این بین دکتر افراشته که تمام احتمالات را سنجیده بود، اتش فتنه را بین دوشهرستان با تدبیری انقلابی خاموش کرد و گفت: عزیزان، امسال سالی که مقام معظم رهبری آن را سال پیامبراعظم (ص) نام نهاده اند. این تونل بنام نامی پیامبراعظم به همین نام نامیده میشود. صلوات از مخالف وموافق بلند شد .آرامش بر جو درگیری فایق امد ، وزیر کابینه دکتراحمدی نژاد افراشته را در آغوش گرفت وبه او و تدبیر وی احسن گفت. اقای هاشمی این را داشته باش!!

در زمان مدیرکلی دکتر افراشته در ارشاد بوشهر، که شما قطعا سنتان اقتضا نمیکند اما میتوانید ارشیو روزنامه ها را ببینید؛ با اینکه امام جمعه وقت که از آوردن نامش خودداری میکنم، و همچنین مدیران چند ارگان وسازمان چپی تمام عیار بودند، از وی حمایت میکردند. بحث سفر اقای ناطق نوری به بوشهر شدید بود ومخالفتهای اقایان برای زیر فشار قرار دادن افراشته وتهدید ایشان به لغو حمایت از ناطق نوری اصولگرای آن روز شدی تر! بحدی که روغن سوخته نیز بر تصاویر اقای ناطق نوری پاشیدند. دکتر افراشته محکم ایستاد واز ارمان اصولگرایی حمایت کرد .

این راهم داشته باش!

با وجود مخالفت های دولت احمدی نژاد برعلیه معاون سیاسی امنیتی استانداری وقت یعنی اقای زینبی و با وجود دستور دکتر احمدی نژاد به افراشته مبنی بر اینکه آقای زینبی، اقای تبرکی و آقای باستین باید عزل شوند؛ دکتر افراشته از اصول جوانمردی وازادگی همکاران اصولگرایش حمایت کرد بحدی که با فشار مضاعف احمدی نژاد دکت افراشته استعفا دادند اما زیر بار نرفتند.

انوقت جنابعالی هنوز چیزی نشده افراشته را در این مقاله بدون مطالعه مرعوب فشار سیاسی حساب میکنید؟ روی چه اصلی؟

اقای هاشمی دکتر افراشته در این دوره به دعوت دوستان و با اصرار قبول پذیرفت که کاندید شود و همیشه میگفت: زمینه خدمت در تهران برای ما فراهم است و من در انجا هم در حد توانم به استانم خدمت میکنم ومشکلی از این بابت ندارم. اما بعلت اصرارهای زیاد گفت: آقایی که چندین ماه در دشتی و تنگستان میگردد نمیتواند آرا سید پورفاطمی را بگیرد.

هرچند اقای شهریاری وسبحانی عزیز و اقای مجید انصاری که به درخواست ایشان در صحنه انتخابات حاضر شده در مدت یکسالی که فعالیت کردند ۴۰درصد ارامردم هم نداشتند وندارند . الحق با ورود ایشان به منطقه دشتی وتنگستان ورق ارا و وقلب رای دهندگان از طیف چپ وراست متوجه ایشان شد ودر ظرف مدت ۴ ماه نظر سنجیها نشان داد که ارا ایشان در حد ۳۰ هزارتاست واینجا بود که موتور خیانت هیچکاره های همکاره!! روشن شد.

چند تن اصولگرای متملق که بعضی ازانها بوی حجتیه نیز دورشان میاید شب نشستند، موز و پرتغال وپسته خوردند، اتل متل توتوله بازی کردند و اخر شب که خوابشان گرفته بود در حالیکه خمیازه میکشیدند نا آگاهانه نوشتند: اقای افراشته حق شاگردی استادش را رعایت نکرده، رای هایش پایین است ما میگوییم برود کنار. تا استاد او شهریاری بیاید که کولاک میکند ومیتواند در عرصه رقابت با سید برنده شود!

زهی خیال باطل. این از تصمیم چند اصولگرای گیج خواب آلود که کارنامه تحلیل شان ۸ اسفند خواهید دید، متوجه خواهند شد که با شکم پر از موز وپسته وخماری بعداز اتل متل تصمیم بیجا نگیرند وخود را که جایگاهی در مردم ندارند قیم حساب نکنند.

دکتر افراشته این موضع را که دید یک کلمه گفت: من شیفته خدمتم نه تشنه قدرت.

لازم بذکر است اصولگرایی ریشه در پیروی از روحانیت دارد. سه امام جمعه اهرم، دلوار و کاکی در حوزه دشتی وتنگستان مردانه و قاطعانه حامی دکترافراشته بودند اما کسی به نظر ایشان توجهی نکرد . از آن طرف آقای سبحانی در تنگستان ادعا میکند آرای من در تنگستان بیش دکتر افراشته است مردم مرا میخواهند. اقای افراشته هم گفتند الحمدالله شما هم باشید .اما من بخودم اجازه نمیدهم که باشما که بصیرتتان همین است مبارزه انتخاباتی کنم .

این گوی واین میدان. ما (( برای وصل کردن امدیم/ نی برای فصل کردن امدیم)).

اقای هاشمی در همین مدت بیش از ۶هزار نامه از مردم به دکتر افراشته داده شده است. افراشته باید چکار میکرد با این تشدد ارا؟؟ چکاری از دست ایشان برمیامد؟ اگر ایشان در این بازی بدون نتیجه وارد میشد بنظر شما ما بچه های استان جایگاه فعلی دکتر افراشته را درتهران وبهارستان از دست نمیدادیم؟ افراشته مرعوب فشار سیاسی نشد. افرادی کنار افراشته بودند که هر کاندیدی آرزوی آن را میکند یکی از انها را در کنارش داشته باشد. در وجود مردی که شکم مادری تنگسیر زائیده شده رعب وجودندارد. ترس در رقبای ایشان بود که چپ راست اورا عامل بدبختی خود میدیدند. اما دکتر افراشته ایثار کرد تا من وشما فردا ننویسیم ای کاش افراشته میرفت کنار تا اینطور نمیشد.

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 4 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸ آبان ۱۳۹۴ در ۹:۴۳ ب.ظ
احسنت شیر مادرت حلالت
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹ آبان ۱۳۹۴ در ۲:۱۱ ق.ظ
سلام آفرین بر آقای صبوری که با زیرکی و شجاعت تمام از دکتر افراشته و مهندس سبحانی دو یار محبوب تنگستانی دفاع کرده . احسنت احسنت
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰ آبان ۱۳۹۴ در ۹:۲۳ ق.ظ
با سلام ،دستت درد نکند برادر جواب دندون شکنی بود ،موفق باشید
عليرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۷ آبان ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
بهر حال اين خيلي بي انصافي بود كه يك تنگسيري انسانهاي برجسته اي دراستان كه به ايشان قول همكاري دادندودر جلسات نامبرده شركت مي كردندخيلي راحت بخاطربه قول شما افرادهمكاره هيچكاره اصولگراي در وسط ميدان رها كندفكر نكنم دراصل اخلاق ومنش تنگسير چنين چيزي جاي داشته باشد اين بدقولي بودنسبت به طرفدارانش وبسيارازاين رفتار بدمان آمد / گردل شير نداري سفر عشق نرو .....باهمه ي بدقولي دوستت داريم از اهرم مركزتنگستان
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین