کد خبر: DT-41201
تعداد بازدید: 188بازدید
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۵
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان بوشهر گفت: برای ارائه خدمات در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، عمرانی و علمی جهادگران در قالب گروه‌های جهادی به روستای زیراهک تنگستان اعزام شد.

علیرضا فلاحی در گفتگو خود، با بیان اینکه خدمات گروه‌های جهادی در ایام نوروز تا ۱۲ فروردین ادامه دارد اظهار داشت: بیشترین تمرکز گروه‌های جهادی تلاش برای نهادینه‌سازی فرهنگ مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم است.

وی از اعزام گروه جهادی شهید برونسی به روستای محروم زیراهک تنگستان خبرداد و گفت: این گروه جهادی از  ۵ فرودین به این روستا اعزام شده و به مدت ۷ روز به روستائیان خدمات ارائه می‌کنند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان بوشهر افزود: این گروه جهادی تا ۱۲ فروردین خدمات عمرانی، فرهنگی، آموزشی و علمی به روستائیان ارائه می‌دهند.

فلاحی با بیان اینکه تعداد شرکت‌ کنندگان در این اردوی جهادی ۳۰نفر هستند، افزود: گروه جهادی شهید برونسی از فعال‌ترین گروه‌های جهادی شهرستان بوشهر است.

وی به اهداف اعزام این گروه جهادی به روستاهای محروم پرداخت و گفت: کمک به عمران و آبادانی با تقویت روحیه جهادی و گسترش فرهنگ مسئولیت‌پذیری در افراد با اولویت فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی برای افزایش تولید و بهره‌وری با ارائه خدمات بهداشتی، عمرانی، آموزشی، ترویج کشاورزی، اشتغال‌زایی و فرهنگی با عزیمت گروه‌های جهادی به روستاها و مناطق کم‌برخوردار از اهداف ویژه اردوهای جهادی است.

فلاحی فرهنگ‌سازی را یکی از مولفه‌های مهم اعزام جهادگران به مناطق کم‌برخوردار دانست و افزود: جهادگران در سفر جهادی خود به مناطق محروم دارند بیشترین تمرکز آنها تلاش برای نهادینه‌سازی فرهنگ مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در این مناطق محروم است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان بوشهر افزود: در بعد آموزشی عرصه‌های متعددی مورد توجه جهادگران است که عرصه مربوط به اقتصاد مقاومتی از جمله مهم‌ ترین آنها است.

وی خاطر نشان کرد: آموزش‌های پروش قارج و دام  از جمله برنامه‌های آموزشی جهادگران در ایام نوروز در نقاط محروم و کم برخوردار است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین